Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Tvoje napajanje je dovoljno za gtx 580 ali ti je to presipanje iz supljeg u prazno, greje se dosta vise trosi bolesno a dobitak i nije bas neki. Imas danas mnogo tisih i hladnijih kartic akoje manje trose a jace su od gtx 580...
@bluberi lik
Imas besan cpu oces solidnu graficku a imas napajanje...
Cene su isti djavo kao i kod nas, segedin je selendra teska, bio relativno skoro sa devojkom, brate mili nista nismo kupili, patike tehnika iste cene kao i kod nas apsolutno.
Grad kao grad nemas sta da vidis obidjes ga za 15 minuta.
Zaobidji slobodno...
A najbolje od svega je cena, kupis extra besnu kartu, recimo 500e, a za par meseci izadje sledeca serija i te performanse koje su kao bile extra nikada bolje tamo vamo MILF,
sada eto ipak mogu da kostaju 150/200e :)
Zato ne treba kupovai extra skupo nego extra zlatnu sredinu tipa...
i3 i fx 6300 najgore prosli sa mantilom u bf4.
Posto vecinu zanima full hd na ultra,
pa na manjim i manjim detaljima, nek krenu odavde:
http://goo.gl/P4ExmH
Koga zanimaju vece rezolucije nek krene od pocetka:
http://goo.gl/WLkUtT
Ta ploca po meni ne vredi vise od 3-4k max
Procesor x4 oko 5-6k max.
90e komplet.
Da ima garanciju i cpu i ploca onda Medine cene 110e, 12/13k dinara.
Ti svejedno stavi u oglase pa ako nema nikoga zainteresovanog,
spustas po 500 din za cpu i za plocu pa dok se neko ne javi.
Boost je malko jaca kartica, taman koliko je i skuplja,
ne znam gde gledas cene ali evo ti najjeftinije od oba modela:
http://goo.gl/I8VMM
http://goo.gl/v2oSDz
Stvarno deluje kao hdd da krci, meni se slicno desavalo ali ne za napajanje vec za obicne air flow ventilatore,
jer imam macku pa kad uleti neka dlaka ili vise, ume da pravi ovakav/slican zvuk.
Ocisti ga/izduvaj kako treba (ne moras da ga otvaras) pa probaj onda.
Da, mogla bi da je zameni a da ne kosta boga oca.
Malko je jaca 560 ti, ali nista posebno.
Za te tvoje potrebe sasvim dovoljna+ + mnogo manje trosi i manje se greje.
Kartica ti umire 100%, radice mozda u 2d rezimu jos neko vreme pa ce i tu da izlecu kvadrati raznih boja itd. A ocekuj sve cesci restart plave ekrane i zamrzavanje windosa. To bila glanc nova karta, ti si prvi vlasnik, ili si uzeo polovnu od nekoga?