Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Url
Evo ti test tog procesora/grafike u par zahtevnih igara:
http://www.pcaxe.com/hardver/procesori/amd-a10-5700-i-a8-5600k-apu-ovi/strana-11
Pa uporedi sam kako tebi radi ta graficka.
@Roberto
Ja gotivim i jedne i druge samo da dobijem vise za svoj novac to mi je jedino bitno.
Imam dve masine u kuci i hocu da doprinesem svima po malo, hteo sam zeninu 6870 da zamenim sa nekom 270x/280, ali po ovim cenama nema teorije da bacam pare zbog rudara i slicnih gluposti, a nevidija je...
Na svakoj toj ploci ce ti raditi turbo mod.
A turbo mod je kad je cpu opterecen do bola (tad postaje aktivan), on podigne radnu frekvenciju
(zavisi kako koji cpu) mislim da za fx 6300 dize dva jezgra na visi takt a ona 4 ostaju kako jesu.
Inace mozes slobodno kao i ja da podignes cpu sa 3.5...
Rudari rudari, bilo koja tema sve se oko toga vrti...
Nadam se da ce to trziste ili kako da ga nazovem sa tim novcicima da se raspadne
i da se stabilizuje cena kao i ponuda grafickih karti za normalne ljude. :)
Sve tri ploce su ok, ako neces da silujes oc mozes i jeftinije ploce sa 970 chipsetom.
Ako ces da silujes oc trebace ti i aftermarket kuler od bar 2-3 crvene.
Chrome ne vidi klipove, samo belo,
Safari ne vidi klipove, kaze error occured bla bla...
Fire fox vidi normalno.
Opera Vidi normalno
IE 11,10,9,8,7 vidi normalno
Na link kaze:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=l9ZqXlHl65g" target="_blank" rel="nofollow">LINK</a>
na sam prozor kaze...
Ne poredite cene u USA i evropi, nije isto trziste, pdv, takse bla bla...
Kad sam bio u Engleskoj cene su bile identicne bukvalno kao i kod nas sto se tice hardvera.
A evo vam cena za gtx 750 ti u Engleskoj:
http://www.scan.co.uk/shop/computer-hardware/all/gpu-nvidia/geforce-gtx-750-ti
130...
Totalno pogresna politika,
15 000 din maximalno treba da su najbesniji modeli,
a regularni oko 11/12 000, i eto extra kupovina kao i extra prodaja.
D3b1l1
@suky
Ako vec planiras u skorije vreme solo grafiku idi na intel cpu, integrisana ce da posluzi za prvu pomoc,
pa kasnije uzmes solo grafiku i uzivas.
APU je odlicno resenje ako se ne planira solo grafika.