Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@activated1
E to mi treba, dakle 1600 da je neki minimum i radi to realno sasvim lepo, nema potrebe juriti ram na 2000+ mhz.
A cpu kad bi ostao na defaultu?
Ipak tako skup kuler sigurno nece ici na budzet varijanu kad se stedi svaki dinar.
Odlicno ste ovo odradili.
Ako moze i jedan test default, sa ramom na 1600 mhz i cpu na default vrednostima.
Jer ako sklopim nekome ubogi apu za gaming zbog budzeta
da imam i tu uvid kako ce da radi jer ce u 99% slucajeva biti stok kuler i ram od max 1600 mhz.
Ram je skup ko djavo pogotovo na...
Nvidija 8600/9600 puna kapa.
Pusti se furmark 15 minuta i ako se ne pregreva do bevesti ili ako ne iskacu kockice raznih boja po ekranu, ili ako se ne restartuje komp ( ovo zavisi i od napajanja) karta je ispravna i za tvog prijatelja vise nego dobra pogotovo sto on nece upaliti 3d aplikacije...
Ja licno izbegavam benko fox vox accer i slicne , sa rrazlogom su najjeftiniji u svim kategorijama monitori tv itd.
Ponavljam, ja licno bih pre gledao nesto tipa: Filips Samsung VjuSonik asus LG i del naravno.
A koliko para toliko muzike.
Sad cu da kopam po netu ali imao sam neki gpu task manager (ne zove se tako) koji isto kao klasican task manager prati gpu procese i load, pa da moze da uhvatis sta je tacno i gde se nalazi, ali definitivno imas neki majnerski virus i kopas za neciji racun.
Imas genralno lepu masinu, a stedis na monitoru u koji blenes kad god si na kompu, kad pazaris monitor na kom neces da oslepis igraj taj krajsis a racunaj da igra ne nudi nista sem grafike.
Ako si bas stisnut sa parama uzmi nesto ovako pa na rate: http://goo.gl/bgN25
Preporodices se u odnosu...
Dimensions 207(W) x 464(H) x 504(D)mm.
Staje, nisu kavezi za hdd toliko ziroki da smetaju.
A to kuciste ima sve sto trazis, svaku stavku ispunjava.
Jedino neces izvuci maxium iz te graficke, ali to je zbog tog procesora naravno.