• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Da li i sta trenirate?

    Bez ikakve hemije :) ux3tKcOdjQI
  2. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    @Meda Kaze: This content is currently unavailable
  3. Dexter013

    Prevaranti na KP

    Ne govorim da je to opravdanje, slazem se da je ocigledno dovoljno svestan da zna sta radi, samo kazem da je stvarno bolestan i da cela prica nije fake.
  4. Dexter013

    Da li i sta trenirate?

    Za razliku od dosta teratana manekena i klinaca ( ja sam 82) ja sam isao da dobijem malo na snazi i da se popravim jer sam bio jako mrsav, dobio sam na snazi a ne izgledam kao kostur + nisam debeo ili slicno. (nemam trbusnjake niti me zanimaju) a nikad nista nisam ni pio niti jeo sem obicne...
  5. Dexter013

    Prevaranti na KP

    Nije fake prica, znam coveka/klinca, ja ga imam na skajpu, nazalost stvarno je psihicki bolestan.
  6. Dexter013

    DX11 vs Mantle? [VIDEO]

    Fantom je apsolutno ubo poentu, nista ja ne bih dodao niti oduzeo. Jer na konzoli staroj 5 godina igre rade i to veoma lepo, da, kapiram da su max detalji i rezolucija manji nego na pc-ju. Ali bilo koji PC isto toliko star bez upgrade-a ne moze ni pola tog frejmrejta da tera na istim...
  7. Dexter013

    Smešne slike [2014]

    Uvatilame neka smejavica kadsam video ovo :)
  8. Dexter013

    World Of Tanks

    Igrao covek na nekom ubogom lap topu, maltene samo sto ses nije pao kad je video kako izgleda i kako radi na njegovoj novoj masini :)
  9. Dexter013

    Da li i sta trenirate?

    Trenirajte normalno i jedite normalno, ne trebaju vam nikakvi "zdravi" praskovi roze boje u plasticnim kantama... Ja sam za dve godine sa 64 kg (190 cm sam visok) dosao na 90 kg, nikad nista sem hrane nisam uzimao a isao u teretanu 5x nedeljno. Gde zurite? Idete na neke izlozbe? Za koga i...
  10. Dexter013

    World Of Tanks

    Samo da javim da igra leti na zakucanih 60 fps-a na full hd na mesavini high/medijum detalja, one zahtevne jer su neki stvarno neoptimizovani sam smanjio na medijum koji sakate fps a vizuelno jako malo daju.
  11. Dexter013

    LCD TV oko 400e?

    Ako ti ne treba wifi 3d blue tooth smart MILF itd. Uzmi slobodno najjeftiniji full hd 42 inca i uzivaj.
  12. Dexter013

    Raijintek Pallas

    Ovi malo mladji nece da skapiraju, al nema veze cika gugl je tu, inace kolje se u idle rezimu , ali u loadu posustaje ne bas sitno za U12s, mada ko ima malo kuciste i lsicno ovo je ipak odlicno resenje. Pohvala za test naravno.
  13. Dexter013

    PCI-Z

    Takodje, +1. :)
  14. Dexter013

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Pa jedino tako, ako je ciljna grupa rani tinejdzeri ili stariji ali mentalno zaostali, onda ok :)
  15. Dexter013

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Ends game, 99% vremena je animacija sa ponesto pravih gluamaca na kratko, los "film" skroz...
  16. Dexter013

    LC Power i cudan problem

    Napisao je u prvom postu da se cudi oko zica ali i da ga je probao, i da ne radi.
  17. Dexter013

    LC Power i cudan problem

    Ma kako god sa tim turi-vadi, :) bitno je da ne radi.
  18. Dexter013

    Graficka za sledece igre + uslove

    msi gtx760 4 gb --> http://goo.gl/XGLiKW Asus 270x 2gb --> http://goo.gl/HTxgxF Ako kinta nije problem idi na gtx, ako jeste 270x. Ako ne menjas na duze kartu skupi jos malo pa idi na gtx 760.
  19. Dexter013

    DX11 vs Mantle? [VIDEO]

    @drfedja Da, ti si sve lepo detaljno i profi odradio, ne sekiraj se, volimo te :)
Vrh