• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Eeee kakav sam ja maler...Podneo zahtev za prelazak sa Ikom na SBB kad ono iznenadjenje: Nemam uslove :(:(:(:( Al dobro,i ja sam se bzvz nadao,Stankomov kraj gde ce Zika da pusti konkurenciju a sto se neta tice ovo je sramota...Kod SBB-a da sam uspeo da predjem,sad bih za ove pare koje...
  2. BEGINER

    Koji HDD od 1TB?

    Hehe :D al vidi ga zato proc i ploca je pala nova :) iii bre CAR-e kad si se vec isprsio za plocu i proc i memaru,stvarno je bilo krajnje vreme da pazaris i neko h2o hladjenje :d:d Uzdravlje da te sluze nove stvarcice ;) :wave:
  3. BEGINER

    Kako zaraditi pomoću računara?

    To je sve dizajniranje odnosno programiranje samo si ga ti bas izdelio ;) Ovo za freelence nisam ni znao a nesto mi iskreno deluje i to malo sumnjivo...Realno gledano sve sto je tipa "lezim a mlatim pare" je po meni scam i nema vajde od toga...Pare se prave na stari i najpoznatiji nacin...
  4. BEGINER

    Kako zaraditi pomoću računara?

    Nije dobro si upucen ;) Od druge moze takodje dosta al za to treba puno vremena i puno veza kao i opet programer,jer bez njega od te price nema nista :) Treca je sve prevara do prevare to smem da potpisem (pokusavali smo ja i Warmaster nesto preko nekog sajta i ispade obicna prevara) A...
  5. BEGINER

    Kako zaraditi pomoću računara?

    Nikako osim ako nisi programer ili Dizajner :D Moze i jos putem p2p-a odnosno bittorrenta al to je duga i zeznuta prica ;) P.S. Ako mislis na one pay sajtove,to zaboravi to su sve teske prevare :)
  6. BEGINER

    Automobili

    +1 Ovaj ko da su budzili ovi nasi :d:d:d Cast izuzecima kod nas,al nasi "moderi" kad ga nabudze joj kuku lele,ruznoci nikad kraja :d
  7. BEGINER

    Premium RapidShare Legalno!! ;)

    Your Premium Account has not been found. :d edit: radi hvala puno Nadam se samo da nece niko da izmenja pass
  8. BEGINER

    G.Skill predstavlja ultra brze DDR3 memorijske kitove

    Iako je Kingston izdao 24GB kit, mislim da je ova memorija :balavim:
  9. BEGINER

    Opera

    ^ Pa ne znam sta se cudite, bar po mom misljenju Opera je jos od 9tke bila brza od FF :) Jedino sto FF ima stvarno dobre addonove, medjutim tek oni kad se ubace, FF je neuporedivo sporiji od Opere
  10. BEGINER

    ASUS - AROT 2010 - ASUS REGIONALNO OVERKLOK TAKMIČENJE!

    Sta je bilo bilo je, to je reseno i ta prica je zavrsena idemo dalje ;) Ja nemam sta puno da kazem osim da se slazem kompletno sa Diabolique-om i njegovim postom. Nama ovde u Srbiji je potrebna promocija i ekspanzija OC-a kao sporta i zabave i treba da radimo na tome da isti dignemo na sto...
  11. BEGINER

    Automobili

    Ja kolko izvaljujem ona se bavi budzenjem krsica ili neko iz njene familije,jer tamo u pozadini vidim jos jednog roze fikusa i Reno Chamade-a al odavde bar ne izgleda ko tjuniran..
  12. BEGINER

    ATI HD5750 OC

    @Djolemc: Ovo si sve mogo da stavis u jedan post. Ako si vec napisao prvi, trebao si da ides edit,jer postovi mogu da se edituju do pola sata od prethodnog. Cisto da znas za ubuduce ;) Edit:Evo vidim da si se izivinuo ok je,al aj da ti objasnim...Imas opciju u donjem levom uglu...
  13. BEGINER

    Posalo sam ti pm :) Dobrodosao ovde

    Posalo sam ti pm :) Dobrodosao ovde
  14. BEGINER

    Dell goes pro with 27-inch UltraSharp U2711 WQHD LCD monitor

    Be prepared to catch this one next month with an MSRP of $1,049. ;)
  15. BEGINER

    Desktop Mod 2010

    Sta ti je ono u gornjem desnom uglu,Turska zastava :P:P:P:P
  16. BEGINER

    ASUS - AROT 2010 - ASUS REGIONALNO OVERKLOK TAKMIČENJE!

    +1 i mene sve to zanima...Ne zelim ni na kog-a da upirem prstom,al sve mi se cini da je i ovo takmicenje bilo blago namesteno :(
  17. BEGINER

    Dell goes pro with 27-inch UltraSharp U2711 WQHD LCD monitor

    Verovatno,tj slazem se sa Aysom...Al na stranu specifikacije,monitor je na oko prelep...Dizajn je :balavim:
  18. BEGINER

    Христос се Роди, Срећан Божић свима!

    Vaistinu se rodi...Sve najbolje svima i vasim bliznjima
  19. BEGINER

    Menjao bih konfu

    Nisi :D kad sam gledao jos ti je stajao Quad :P:wave: p.s. Uzdravlje da te sluzi nova makina :)
  20. BEGINER

    Menjao bih konfu

    Mali hint: Edituj My Pc ;)
Vrh