Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Na sceneHd nisam tako da ne znam, a za hdbits nema sanse da dobijes invite jer je zatvoren i jer je to najaci hd trakerer
Nemoj odmah da ides laksim putem i trejdom,jer stafferi ne vole trejdere,lepo trazis posaljes dokaze i neko ce ti dati..Evo ja ti nudim invite za BITHDTV on je medju...
Kao i u prethodna dva posta zelim ti sve najbolje i nadam se da ce ti dole biti super :)
Sve najbolje i nastavljamo druzenje samo sad ces biti Dadoo Kotor :D
:wave:
Mozda te nasmejao ali nije daleko od istine :d:d
p.s. Znam da nije lako al ajde doradi to kuciste ko sto su ti rekli pa da ga vidimo na MDPC-ju :)
:wave: