• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    WR 3dmark03 (single GPU) for AMD

    Naravno nema stajanja monte :) Svaka cast :appl: samo kidaj :sekira: :wave:
  2. BEGINER

    Srecan rodjendan Demios.

    Srecan Rodjendan covek sve najbolje
  3. BEGINER

    [MDPC] Project: TwentyNine (Stacker 831b special edition) worklog

    +1 i cestitke na tituli :) Btw usput onako da pomenem mod je ok :P:P: Sve cestitke za mod i da ga uskoro vidim na MDPC ;)
  4. BEGINER

    Pomoc oko konfiguracije

    Poslusaj Miska 81 :) Prvo mu sredi srce a posle ga sminkaj ;)
  5. BEGINER

    Smesne slike [2010]

    Po mom skromnom misljenju ovaj mod zasluzuje da se nadje na MDPC :d
  6. BEGINER

    Corsair Obsidian 800D klub

    Uzeo bih odmah samo da imam "svaku paru" koja za moj budzet nikako nije mala
  7. BEGINER

    AMD vs. Intel. Fight!

    Vec vidim kako nastaje ZSS- Za***ana Stranka Srbije sa Ristom na celu :d:d:d
  8. BEGINER

    Vip - U ponudi Vip 112 dizajniran za jednostavno rukovanje

    Cekajte ja sam zbunjen...Odkad VIP pravi digitrone??? :d:D Mada kad zrelije razmislim,ionako imam manjak istih tako da ovaj moze da dodje u obzir :rotf:
  9. BEGINER

    Srecan rodjendan Staxm

    Sve najbolje covek
  10. BEGINER

    GIGABYTE x58 UD7 i INTEL i7 920 4620mhz 24/7

    Eh taj CAR...Znao sam da ima privilegije, a kako je steko iste necu ni da pitam :P Inace Za***ani ubo si primerak sto se kaze svaka ti dala, uzdravlje da te sluzi :d :wave:
  11. BEGINER

    Koji HDD od 1TB?

    ^ Mislim da jos niko sa foruma nije prodao bubreg :d:d on topic: Samsung F3 ce se uskoro naci u mom kucistu :) Razmisljao sam se izmedju njega i WD-a i al odlucio sam da pruzim sansu Samsungu posle svih informacija i saveta
  12. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Wiz ce ti dati odgovor na prva tri pitanja :D a za PS i ovo ostalo sta da ti kazem, tesko :d, svaki dan sam bajao da se direktorima Firmi desi nesto jer nece da dignu upload :P:P
  13. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    To je vec drugo jer ti ne treba, da ti treba drugu bi pesmu pevao ;) Meni licno upload treba a bogami i DL i iskreno ne bih se bunio da placam manje a da imam dosta vise nego sto imam sad ;) Mada verujem da se vecina ne bi bunila da cene idu dole a brzine gore,al to je jos neko vreme...
  14. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Preterao je Wiz nije 450 al je Clicknet 20 Mbps 19,9 (23,7)(prvo su evri a drugo je njihova valuta),al opet 20 jura je 1940rsd sto je opet smesno za 20Mbps DL-a i 2 up-a ;)
  15. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Sa ovim se slazem ;) Al opet tu onda ne mozes da krivis ni SBB ni Telekom vec prica ide u mnogo sirem smeru :) Sto se tice neta u Rumuniji i tu se slazm u potpunosti i nas net i njihov nema sta da se meri...Ako tti neko ne veruje,mogu kasnije da dam link od decka koji je iz Rumunije i link...
  16. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi [2010]

    Hip Hop naslednici...Jos malo i skidamo Eminema i 50 Centa :d:d:d Ovi momci su buducnost balkan Hop-a :rotf::rotf::rotf: KDY89XWEkzo&feature=related QNDjvUevZgo&feature=related KDY89XWEkzo&feature=related
  17. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    :appl: za sve sa svim se slazem sto posto sa tobom( po prvi put :P:P)
  18. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Ja nemam pa mi se opet svidja :P:P
  19. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Oko neceg se ne slazem a to je da trebas da poredis net iz Bugarske i SBB...Zasto??? Pa jednostavno je,nisi u Bugarskoj vec u Srbiji(nazalost nasu,ili bar moju veliku bar ja zalim sto sam ovde) Pazi sto se tice neta veruj mi da sigurno nisi veci fanatik i veci DL manijak od mene, tako da...
  20. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Upravo tako...Moze neko da ne voli SBB i ove i one ali objektivno gledano SBB je trenutno king sto se tice neta i tu nem dalje :) Ikom stvarno radi fantasticno(imala ga je devojka) ali oni su tek show i za placanje i cene a ako mislis da je Lelekomova Tehnicka podrska haos,pozovi samo Ikom i...
Vrh