• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Softver za zavisnike od Interneta

    Nema na cemu jos jednom :) Nadam se i ja,jer iako me ne znas dovoljno,veruj mi da ako sam protiv necega onda sam protiv FB-a ;)
  2. BEGINER

    Smejanje

    Koja je razlika izmedju dinosaurusa i nevine srednjoskolke??? Nema je, oboje su davno izumrli. Kako pametni Srbi zovu glupe Srbe? Telefonom iz inostranstva Razgovaraju dve plavuse: -Sta ti radis kada ti neki momak predlozi da spavate zajedno? *Ja to uvek energicno odbijem -I ju! A...
  3. BEGINER

    [Hlađenje] Cooler Master Wind Rider

    Slazem se sa mINUS-om,dobrnoamerna kritika za ubudce ;) Inace svaka cast za review :appl: :sekira: :wave:
  4. BEGINER

    Softver za zavisnike od Interneta

    Drago mi je da si resio problem ;) :wave:
  5. BEGINER

    Softver za zavisnike od Interneta

    Sorry kobce,nisam bio tu sinoc :( Ako ti treba bilo kakva pomoc il si zapeo negde,samo cimni pm pa ce resavamo ;) :wave:
  6. BEGINER

    XBOX mod

    Svaka cast,stvarno brutalno izgleda :appl: I takodje dobrodosao ;)
  7. BEGINER

    Francuzi uskoro pod totalnim nadzorom?

    Hmmm,mislim da ce opet biti nereda i protesta u Francuskoj,al bilo kako bilo mislim da ce ovaj zakon na neki zvanican ili nezvanican nacin biti oboren vrlo brzo.Ako nista drugo iz prostog razloga: Niko nece platiti 300k evra,znaci ostaje robija,a mislim da nijedna zemlja nema dovoljno zatvora...
  8. BEGINER

    Softver za zavisnike od Interneta

    Proveri pm
  9. BEGINER

    Softver za zavisnike od Interneta

    ^ cini mi se da je ovo resenje tvojih problema ;) http://www.toplang.com/internetlock.htm
  10. BEGINER

    Izbor case fan-a

    lol :d,pa nije Nis preko sveta ;) Ovo je prilicno lepa novost iz Gigatrona...Valjalo bi dokopati se nekog od ovih :balavim:
  11. BEGINER

    Upozorenje za vlasnike DFI LP DK 790FXB-M2RS(H)

    Nisam uvredjen ;),daleko od toga...Slazem se sa tobom,al stvarno nikad nisam imao problem sa nekom Asus-ovom plocom(da kucenm u drvo valjda i necu)...Ali sam ranije bio zatucan po pitanju komponenata,samo gorepomentui,Kingston memorija i slicne gluposti,sad vec malo drugacije gledam,jer vise...
  12. BEGINER

    Smesne slike [2009]

    Evo naletoh I jos malo(2-3-4 slika su Bosanski Orbit :d:d)
  13. BEGINER

    Smejanje

    ^ VR' fora :D:D :appl:
  14. BEGINER

    Memorija i cooler za i5?

    A ja pak kontra...Iz mog iskustva Kingstonke su neunistive i traju mi vecno..Jedina mana im je sto nisu bas prijateljski raspolozene po pitanju OC-a,inace sto se tice same memorije,ja sam prezadovoljan istom
  15. BEGINER

    PES 2010

    +1,zvanicnija od ove ne moze da bude ;)
  16. BEGINER

    Problem sa Rocket Dockom

    Hvala vam ljudi na trudu i na pomoci,al probo sam i Recuvu i Get data back,i poludeo sam,tako da nemam vise snage da se igram sa tim(srecom podaci nisu bili izuzetno vazni,tj nista sto je pitanje zivota i smrti),pa sam lagano krenuo da sve fajlove skidam opet(jedino sto ce potrajati)al nema...
  17. BEGINER

    HBD animaN-e!! ;)

    Evo i ja se pridruzujem cestitkama...Srecan Rodjendan Dule,sve najbolje i najlepse, i da ti se ostvari jedna zelja,a to je ko sto neko rece da sekira dobije status najboljeg,jer to odavno zaslzuje :wave:
Vrh