Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja bih inace isao jer je zabava fenomenalna ali ovog trenutka sam dosao sa sljake,i jedina stvar(za koju nemam snage al cu je naci) za koju imam snage je tus i jastuk
Slazem se sa Shikijem, mada najbolje je da sacekamo CAR-inu da se oglasi u ovoj temi i da svoj doktorski zakljucak iz prve ruke :d:d:d :P
Ozbiljno Vily,sacekaj CAR-a ili ga iscimaj na pm, on decko najbolje moze da ti pomogne oko ovog ;)
Sad sam usto(ubi me sljaka,Dule ti me najbolje razumes :) )
Hvala svima ljudi na cestitkama i lepim zeljama :) :sekira:
@Diabolik: fala fala, to nikad nije na odmet :d:d:d
@Fantom: Lelele,kad te dovatim tako malog,pa te proupustim kroz sake,ni jedan mladez nece da ostane :P :P :P :P...
Ima ih dovoljno...Nece NV sigurno propasti zato sto je jedna od fransiza stala sa proizvodnjom njihovih karta ;)
Ostaje tu jos Zotac,Asus,Gainward,Gigabyte,XFX,EVGA,Palit... Uostalom pravo da ti kazem,i da ostane samo Gainward da radi NV ja se ne bih bunio :) :wave: