• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    EVGA + Mushkin RedLine

    Gde se ima tu se i rasipa :d
  2. BEGINER

    Automobili

    Uno se krece od 900 odnosno 1000 pa do 1400kuba e sad pojma nemam koji je Silja vozio :)
  3. BEGINER

    Desktop Mod 2010

    Otprilike :d i malo sam je potamneo :rotf:
  4. BEGINER

    Desktop Mod 2010

    Evo malih promena i kod mene :d
  5. BEGINER

    Mafia II

    E ovo je igra koju sam cekaooooooooooo jakooooooooooo dug vremenski period, i ustvari i najveci razlog sto cu menjati graficku :d :d :d
  6. BEGINER

    Alpha Protocol

    Mala ispravka :) igra je vec izasla, ja sam je kupio pre neki dan,al je jos nisam instalirao(Malo sredjujem hdd jer sam tanak sa mestom na istom :( )
  7. BEGINER

    Shutdown screen in Win XP kao iz Win98

    Ne znam sta moze da bude nazalost,ali sam siguran da ti to MB nije napravio,to ti je posledica neceg drugog
  8. BEGINER

    Ručni satovi

    Al surovo realan...Pogotovu sto se tice nase sljake i radnog vremena od jutra do sutra,a prekosutra nanovo :D
  9. BEGINER

    Smejanje

    Grafita iz kraja: " Do Brda ljudi, od brda Zarkovci" :d :d :d :mir: I glupa fora iz kurira: Sta kaze Zemunac bebi kad se rodi? " Znaci kmeee"
  10. BEGINER

    HP bday bizzardo :)

    Srecan Rodjendan covek
  11. BEGINER

    Smesne slike [2010]

    Ko mi kupi ovo pivo sa slike ima od mene tegljenje namestaja kad mu zatreba :mir: :wave:
  12. BEGINER

    Paintball shootout :-D

    Ja bih inace isao jer je zabava fenomenalna ali ovog trenutka sam dosao sa sljake,i jedina stvar(za koju nemam snage al cu je naci) za koju imam snage je tus i jastuk
  13. BEGINER

    graphXtreme

    Srecan Rodjendan covek sve najbolje :)
  14. BEGINER

    BEGINER-u srecan ti rodjendan!

    Nema na cemu Oki legendo , uvek je zadovoljstvo poslovati sa vama :P:P ;) :wave:
  15. BEGINER

    BEGINER-u srecan ti rodjendan!

    Fala Janko ;) :wave:
  16. BEGINER

    Raptor WD ili Samsung F3 za sistem...

    Slazem se sa Shikijem, mada najbolje je da sacekamo CAR-inu da se oglasi u ovoj temi i da svoj doktorski zakljucak iz prve ruke :d:d:d :P Ozbiljno Vily,sacekaj CAR-a ili ga iscimaj na pm, on decko najbolje moze da ti pomogne oko ovog ;)
  17. BEGINER

    BEGINER-u srecan ti rodjendan!

    Sad sam usto(ubi me sljaka,Dule ti me najbolje razumes :) ) Hvala svima ljudi na cestitkama i lepim zeljama :) :sekira: @Diabolik: fala fala, to nikad nije na odmet :d:d:d @Fantom: Lelele,kad te dovatim tako malog,pa te proupustim kroz sake,ni jedan mladez nece da ostane :P :P :P :P...
  18. BEGINER

    3D Mark Vantage-Performance

    Svaka cast za temu ;) :sekira: :wave:
  19. BEGINER

    BFG prestaje sa proizvodnjom grafickih karti???

    Ima ih dovoljno...Nece NV sigurno propasti zato sto je jedna od fransiza stala sa proizvodnjom njihovih karta ;) Ostaje tu jos Zotac,Asus,Gainward,Gigabyte,XFX,EVGA,Palit... Uostalom pravo da ti kazem,i da ostane samo Gainward da radi NV ja se ne bih bunio :) :wave:
  20. BEGINER

    Smejanje

    Mozda...Mada prica se po gradu da je najnovija zvezda i legenda FK Partizan covek po imenu Tomislav Karadzic :P:P:P:P:P :rotf::rotf::rotf:
Vrh