• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Smesne slike [2010]

    Ova fotka je vec kompromitujuca, i molio bih kolege moderatore da ovu fotografiju obrisu,buduci da ista neopsivio podseca na jednog naseg moderatora kad malo popije :P:P:P:P:P:P Sam ce se prepoznati a i mnogi ce ga prepoznati :P:P:P:P:P :d:d
  2. BEGINER

    Procena konfiguracija i komponenti

    Pa sve si mu odgovorio Siljo ;) Gledaj sto kaze Shiki,ako je neko prodavao X6 za 165 jura,a ja za te tvoje ne bih dao vise od 110 i to da kazem da si me izvarao,eventualno ako bas imam kes-a dao bih ti 120 al to je plafon.. @Villy: Druga stvar, uvek kad prodajes polovnu stvar,makar je...
  3. BEGINER

    IKOM povecao brzine flat paketa

    Aha...To me zanimalo... Hvala na pojasnjenju :) pozz:wave:
  4. BEGINER

    Procena konfiguracija i komponenti

    ja ti dam 90 i da budes srecan :P:P
  5. BEGINER

    HTC Showdown : HD2 vs Desire

    A i realno treba ti malo za ono u drustvu: " Jaooooo vidi sto Bizzardo ima dobar fon" :d :d :d :d Izvalio sam te matori :D
  6. BEGINER

    Smejanje

    Dobar kolega al ovo sto je najgore je crnjak jer je istinito... U JAT-u, Vodovodima, i ostalim preduzecima sve krvstvo, a da ne pricamo o kovanici novca :rolleyes::rolleyes:
  7. BEGINER

    Smejanje

    Pogresio covek, hteo da kaze Kuzmanovic ili Pantelic mesto krasic :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: 4000 majke im ga nab**em
  8. BEGINER

    IKOM povecao brzine flat paketa

    ?????? Ne kapiram ovo,aj malo pojasnjenje,jer pricas o Ikomu ili ???
  9. BEGINER

    Srecan rodjendan Diabolique!

    50tak :P :P :P Srecan Rodjendan Miso sve najbolje covek :)
  10. BEGINER

    YouTube klipovi koje ste sami napravili

    Lepo je rekao onaj celavi krimos u filmu Face Off: " No more drugs for that man" :d :d :d :d Isto vazi i za ovog lika
  11. BEGINER

    Automobili

    +1, a naravno da nisi cuo kad je Phaeton prava limuzina i motori su uglavnom velike kubikaze, tako da je registracija leleeleleleel majkoooooooooo :d :d :d A kod nas vlada malo "seljanija" kompleks i svi burzuji ce pre da voze Mercedes ili Audi ili BMW jer jelte ipak sponzorke nase imaju...
  12. BEGINER

    Srecan rodjendan Oki

    Srecan Rodjendan Oki, sve najbolje i da vrtis ploce sve vise i vise :D
  13. BEGINER

    Iphone 4

    :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
  14. BEGINER

    Automobili

    Novi Passat se vec pojavio i izgleda tako mozda ne sto posto al indenticno ;) Video sam jednog juce na ulici i bilo je :balavim:
  15. BEGINER

    Tutorijal za MeGUI(mkv)

    Ocigledno ti fali codec odredjeni ili je izvorni fajl ostecen...Ja nikad nisam imao slican problem
  16. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi [2010]

    http://mindcrap.com/media/2671/No_high_five/ http://mindcrap.com/media/2666/Surra_De_Bunda/ http://mindcrap.com/media/2624/Cat_machine_gun/ http://mindcrap.com/media/2585/Brands/
  17. BEGINER

    CNPS9900 Max CPU cooler - prelepo!

    Heeeee, neki tvrde da je prosecna plata u Srbiji 350 evra pa svi znamo da to nije istina ;) da ne budem prost pa da kazem neku drugu izreku( I na tarabi pise p**** pa jos niko nije j*** :d )
  18. BEGINER

    Automobili

    I treba, da smo na istoku u Dubaiju ili negde padale bi glave :d a ne otkazi :) Bem ti debile :eek:
  19. BEGINER

    Srpski fudbal i nameshtanje utakmica

    Toga je uvek bilo kad nas i ne samo kod nas nego svuda u svetu i uvek ce toga biti...Na ime trgovina bodovima je standardan deo,ne samo zbog opstanka odredjenih timova u ligi,nego i zbog novca i naravno kao i uvek kladionica.... Ono sto ja kao strastveni kladionicar mogu da dodam je(ukoliko vec...
  20. BEGINER

    Automobili

    Heheh tacno tako,samo sto vas tri konja verovatno ste vazili za vise :P:P, plus sto u vasem slucaju autu treba oduzeti to a ne dodati, jer vas trojica se slepate na racun ostale 46orice :d:d:d :wave:
Vrh