Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Pa ovo se znalo jos pre 10 dana ;)
A sto se tice cena i sverca...Sta da ti kazem, nisi prvi koji se setio ako malo bolje zagledas muljare gradske,videces da su ljudi vec poceli da malo svercuju benz ko nekad :D
Igra je zarazna,ali su kontrole u toku voznje katastrofa... Na stranu sto je nerealna do maximuma,al ipak za ubijanje vremena je i vise nego solidna...Sve u svemu moze da se igra i da se dobro zabavi ali Max Payne i dalje je No1
Svaka cast monte :rule: mada iskreno iznenadjenje bi bilo da sam cuo da si kiksao,ovako ovo je samo bio jos jedan tvoj uspeh u nizu da potvrdis neke stvari a i odlican korak za :sekira: kao zajednicu :)
Jos jednom svaka cast :appl:
Ahahahah sta je ovo...Spreda BMW wanna be a od pozadi Audi fantom :rotf::rotf::rotf::rotf:
I sve to zamotano u dobro pozanti KIA "kvalitet" :rotf:
E ovo je po mom misljenju FAIL
Pricaju
dva politicara... jedan kaze:za obdaniste cemo dati iz budzeta 150
hiljada maraka,a za zatvor 300 hiljada.. uzviknu drugi:a sto za zatvor
toliko,zar nam nisu djeca bitnija?! na to ce prvi:a gdje i kako mislis
zivjeti kad odemo sa vlasti?
povede Mujo malog Mujicu u trgovinu i ovaj...