Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
I obavezno javljaj sta i kako...Posto i ja planiram da kad se vratim sa mora predjem na kabl net najaci paket pa i mene zanimaju te zezalice oko TV karte i Digitalne tv ;)
:wave:
+1 za sve..Sto se tice 1.6 FSI-a jeste jaci dosta od 1.4 motora, osetno je jaci,al po mom misljenju za nasu gradsku voznju razlika je zanemarljiva(pogotvu coveku u godinama kao sto je vooodov tast :d),a razlika po dzepu se oseca jer ipak FSI voli da srkne malo vise :d:d.Znam da kosta vise od...
+1... Taj motor za tu karoseriju je smesno i nije mi jasno sto su ga uopste i ubacili u ponudu.... Takodje osim ukoliko neko ne planra plin(zbog ustede i jeftinoce) ne znam sto uopste gleda benzince pored fantasticnih VW TDI motora,koji su nenunitstivi i uz imalo brigre o motoru,ti motori...
Zlocin ili ne, poenta je sledeca: U novijoj verziji Opere skoro uopste nema bug-ova, a svi smo vec svesni razlike u brzini izmedju kruga i lisice ;)
Tako da,ZoNi ako tebi ne smeta da se vozis u yugu :P ti se vozi, ja sam ponudio coveku lepo da predje u nekog sportaka :d:d:d
:wave:
Drage kolege moderatori,zamolio bih vas da se setite da ste na sajtu o hw-u i da su svaki izliv neznosti, pogotvu prema istom polu u najmanju ruku vredni prozivanja :d :d :d :d
Tako da "topla braco" flertovanje nastavite preko pm-a :P:P:P:P:P