• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    SR neogeo!

    HB ol da best
  2. BEGINER

    Stize digitalna TV IKOM - savet za TV kartu

    I obavezno javljaj sta i kako...Posto i ja planiram da kad se vratim sa mora predjem na kabl net najaci paket pa i mene zanimaju te zezalice oko TV karte i Digitalne tv ;) :wave:
  3. BEGINER

    Misticx

    Srecan Rodjendan Misticni...Sve najbolje
  4. BEGINER

    Illidan

    Srecan Rodjendan..Sve najbolje Gorane
  5. BEGINER

    CooLa

    Srecan Rodjendan legendo,sve najbolje :)
  6. BEGINER

    Automobili

    +1 za sve..Sto se tice 1.6 FSI-a jeste jaci dosta od 1.4 motora, osetno je jaci,al po mom misljenju za nasu gradsku voznju razlika je zanemarljiva(pogotvu coveku u godinama kao sto je vooodov tast :d),a razlika po dzepu se oseca jer ipak FSI voli da srkne malo vise :d:d.Znam da kosta vise od...
  7. BEGINER

    Google i YT serveri loshe rade...Ili sam jedini?

    Vec neko vreme YT katastorfa...Telekom Adsl
  8. BEGINER

    Automobili

    +1... Taj motor za tu karoseriju je smesno i nije mi jasno sto su ga uopste i ubacili u ponudu.... Takodje osim ukoliko neko ne planra plin(zbog ustede i jeftinoce) ne znam sto uopste gleda benzince pored fantasticnih VW TDI motora,koji su nenunitstivi i uz imalo brigre o motoru,ti motori...
  9. BEGINER

    Stevo čoveče HB!

    Sa malim kasnjenjem srecan dan i sve najbolje ti zelim
  10. BEGINER

    Firefox

    Ja stvarno ne znam gde si ti u mom postu video hejt i flame , moj post je bio cist spam i zezanje,nikako hejt ,al ok necu vise nista postovati ovde
  11. BEGINER

    Firefox

    Zlocin ili ne, poenta je sledeca: U novijoj verziji Opere skoro uopste nema bug-ova, a svi smo vec svesni razlike u brzini izmedju kruga i lisice ;) Tako da,ZoNi ako tebi ne smeta da se vozis u yugu :P ti se vozi, ja sam ponudio coveku lepo da predje u nekog sportaka :d:d:d :wave:
  12. BEGINER

    Firefox

    Vrlo jednostavno: vrati se na operu :d:d:d:d :wave:
  13. BEGINER

    Desktop Mod 2010

    Tebe sam pita :d Zafaljujem od svih uskih grudi :P:P
  14. BEGINER

    Desktop Mod 2010

    Aj baci sliku sa deska tj daj wall(please:D);)
  15. BEGINER

    voodoons HB

    Srecan Rodjendan Vodoo sve najbolje :)
  16. BEGINER

    Vaši kućni ljubimci

    Drage kolege moderatori,zamolio bih vas da se setite da ste na sajtu o hw-u i da su svaki izliv neznosti, pogotvu prema istom polu u najmanju ruku vredni prozivanja :d :d :d :d Tako da "topla braco" flertovanje nastavite preko pm-a :P:P:P:P:P
  17. BEGINER

    Mali jubilej PCAXE foruma - 1024. član

    BEGINER je uporan decko :d :d, doduse malo je zauzet,al morace da proba onu neku auto scriptu za regovanje odnosno spam :P:P:P
  18. BEGINER

    Mali jubilej PCAXE foruma - 1024. član

    Cestitke... P.s.Sta dobija 1050 i 1100 da znam da tempiram duple akaunte :d :d :d :d
  19. BEGINER

    Srecan rodjendan Mastercula (cula)

    Srecan Rodjendan ,sve najbolje :)
  20. BEGINER

    Srecan rodjendan Micri :D

    Srecan Rodjendan sa malim zakasnjenem Microne, sve najbolje
Vrh