Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Dakle mi dobijamo tih karti koliko treba proporcionalno kupovnoj moci da ima za sve sasvim relativno dovoljno, ali problem je u rudarima koji pokupuju 90% kartica na trzistu, pa onda onih 5% se podeli na normalne ljude...
Svi deru kozu, neko manje neko vise. Sto veci iznos vece dranje koze sa ledja.
A po mom iskustvu najbolje je da imas devizni racun/tj. karticu u recimo Intezi
pa da ti neko na njega uplati direkt takodje u intezi/preko.
@Dukanyx
Ako kuler ne moze a uglavnom ne moze da se rotira skroz po zelji nego ili gore ili dole fan da ide,
menjaj bar kuciste, da napajanje ide dole i ima svoj licni protok vazduha,
ovo je najgore moguce resenje, leti najvise naj3be napajanje, ni krivo ni duzno...
Pocinu ozbiljno da mi idu rudari na jajca, :)
neko hoce jednu jedinu kartu i da je drzi par godina
a od ovih fanatika sto uzimaju po 5-6 komada nema sanse...
Bilo koja Noktua ako ti nije skupa.
A isti takav solo vent da nadjem nisam ni ja uspeo,
vidi sa kolegom steamrolerom ako ima neki viska za prodaju ili sta vec.
Ja sam dobio 5 komada, valjda su visak gumicu ubacili ako slucajno pokidas jednu pa da ne bude da zafali. Lepo od njih sto sad turaju odmah po 8 komada.
Ja bilo sta polovno a skuplje od recimo 50e ne uzimam od nepoznatih, samo sa preporukom i samo ako prodavac nema nista protiv da mu dodjem na gajbu i licno proverim tu stvar pre kupovine, gaficka / telefon itd.
Na slepo danas dati nekome 200e, nikako, jos kad zahtevaju celu uplatu unapred pre...
@Meda
Mnogo vece kazne od par dana zatvora za izbacivanje i ostavljanje pasa po ulicama treba da budu,
ustvari samo po novcaniku, 100/150e bih ja stavio za izbacivanje pasa na ulicu,
pa ko nema da plati ne moze zatvor i to je to, nego se oduzima lepo i prodaje imovina,
da vidis kako bi...
Sto se tice rada, truda i znanja, sve za 10, ali meni licno previse boja i to drecavih nikako ne odgovara,
ali to je manje bitno , vazno je da ti uzivas. Svaka cast.
@Rama
AMD-ov api je otvoren za sve, i za nvidiju, dakle sad nvidija ako malo modifikuje svoje karte
i ona je u toj prici, nije amd zabranio svoj api kao nvidija svoju fiziku.
E tu se sad pita Mikrosoft jer je veliki igrac i nece on to tek tako da pusti dx,
a njegov je windows bez koga realno...