• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Nvidia GeForce GTX 750 & 750 Ti Benchmarks surface in the UK

    Cena prava sitnica, jer merak nema cenu a? :) http://goo.gl/ZMVOns
  2. Dexter013

    Šoping u Segedinu

    Ako si kupovao hranu onda ok, to nisam gledao niti nas je to zanimalo.
  3. Dexter013

    Hoce li napajanje izdrati

    Tvoje napajanje je dovoljno za gtx 580 ali ti je to presipanje iz supljeg u prazno, greje se dosta vise trosi bolesno a dobitak i nije bas neki. Imas danas mnogo tisih i hladnijih kartic akoje manje trose a jace su od gtx 580... @bluberi lik Imas besan cpu oces solidnu graficku a imas napajanje...
  4. Dexter013

    Šoping u Segedinu

    Cene su isti djavo kao i kod nas, segedin je selendra teska, bio relativno skoro sa devojkom, brate mili nista nismo kupili, patike tehnika iste cene kao i kod nas apsolutno. Grad kao grad nemas sta da vidis obidjes ga za 15 minuta. Zaobidji slobodno...
  5. Dexter013

    [Rešeno] Slusalice do 2000 dinara

    Za te pare i nemas bas neki izbor, a ove su mi najbolje za taj novac. Genius HS-G500V http://goo.gl/qIKqkx
  6. Dexter013

    Procena konfiguracija i komponenti

    90e je korektna cena za taj komplet, ne daj to nikako ispod 75/80e
  7. Dexter013

    Nvidia GeForce GTX 750 & 750 Ti Benchmarks surface in the UK

    A najbolje od svega je cena, kupis extra besnu kartu, recimo 500e, a za par meseci izadje sledeca serija i te performanse koje su kao bile extra nikada bolje tamo vamo MILF, sada eto ipak mogu da kostaju 150/200e :) Zato ne treba kupovai extra skupo nego extra zlatnu sredinu tipa...
  8. Dexter013

    Vaši kućni ljubimci

    Pa nema tigra/lava.... valjda? :)
  9. Dexter013

    AMD Mantle

    i3 i fx 6300 najgore prosli sa mantilom u bf4. Posto vecinu zanima full hd na ultra, pa na manjim i manjim detaljima, nek krenu odavde: http://goo.gl/P4ExmH Koga zanimaju vece rezolucije nek krene od pocetka: http://goo.gl/WLkUtT
  10. Dexter013

    kobatz

    Srecan rodjendan covek!
  11. Dexter013

    Procena konfiguracija i komponenti

    Ta ploca po meni ne vredi vise od 3-4k max Procesor x4 oko 5-6k max. 90e komplet. Da ima garanciju i cpu i ploca onda Medine cene 110e, 12/13k dinara. Ti svejedno stavi u oglase pa ako nema nikoga zainteresovanog, spustas po 500 din za cpu i za plocu pa dok se neko ne javi.
  12. Dexter013

    Problem sa slikom

    Boost je malko jaca kartica, taman koliko je i skuplja, ne znam gde gledas cene ali evo ti najjeftinije od oba modela: http://goo.gl/I8VMM http://goo.gl/v2oSDz
  13. Dexter013

    Fractal Desing integra r2 650w,cudan zvuk iz napajanja

    Stvarno deluje kao hdd da krci, meni se slicno desavalo ali ne za napajanje vec za obicne air flow ventilatore, jer imam macku pa kad uleti neka dlaka ili vise, ume da pravi ovakav/slican zvuk. Ocisti ga/izduvaj kako treba (ne moras da ga otvaras) pa probaj onda.
  14. Dexter013

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    E juce izasla nova epizoda pravih detektiva.
  15. Dexter013

    Novi svetski brend, Cryorig

    Prevelika cena sto se mene tice pogotovo za novu firmu, a izgled je odlican za moj ukus, 10/10.
  16. Dexter013

    Problem sa slikom

    Da, mogla bi da je zameni a da ne kosta boga oca. Malko je jaca 560 ti, ali nista posebno. Za te tvoje potrebe sasvim dovoljna+ + mnogo manje trosi i manje se greje.
  17. Dexter013

    Problem sa slikom

    Kartica ti umire 100%, radice mozda u 2d rezimu jos neko vreme pa ce i tu da izlecu kvadrati raznih boja itd. A ocekuj sve cesci restart plave ekrane i zamrzavanje windosa. To bila glanc nova karta, ti si prvi vlasnik, ili si uzeo polovnu od nekoga?
  18. Dexter013

    Raijintek Themis Evo

    Svaka pohvala za test. Po meni trenutno po principu ulozeno/dobijeno najvise daje Rajintek.
  19. Dexter013

    Pomoc oko izbora procesora

    Realno greske nema sta god da uzmes, a zavisi od budzeta i zavisi da li planiras kasnije upgrade da radis.
Vrh