Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ako moze asistenicja/pomoc iz prve ruke?
Pitanje za rudare, ici ce se na dve masine.
U svakoj po 4 komada r9 270 asus dc II
i u svakoj masini ce biti jedno sisonik ili korsa napajanje,
koje ploce preporucujete kao i koji cpu
i koliko kojeg rama?
Znam sta sam rekao, i znam 100% za Gigatron i jos tonu prodavnica/lanaca da to odavno ne rade. E sad, za Emmi masine vec sklopljene nisam ni rekao da znam iz licnog iskustva, svejedno bacio sam im pitanje ovde i cekam odgovor zvanicno.
Pitao sam, ako hocu da ubacim hdd ili ssd kasnije sta onda...
Ne kazem da lazes druze, kazem sta ja znam i sta sam video u komentarima i dopiskama/pitanjima na sajtu prodavnica,
kupac admin/prodavac.
Shishatron i maltene sve radnje koje je znam oni vise nemaju te fore gotova konfiguracija i taj fazon,
ne moze da se otvara kuciste/ode garancija.
E sad...
Aj bas javi sta se desava i kad ti i ako neko odgovori.
Meni je zviznula gtx 460 dobio sam 6870 1/1
Ode i gtx 470 dobio sam gtx 670 1/1
(ovo kapiram da me je usral0, ili je neka greska bila) bio bi zadovoljan sa gtx 560 ti/ 6950
U principu uvek dobijes kartu slicne snage (NE NOVCANE...
Ne hejtujem ja ssd, ali ako mu je za igre videce ne 2-3 frejma nego 10/15 frejmova u odnosu na PII.
Ako radi nesto drugo sem igara, gde ima potrebe nek uzme ssd.
E sad covek se nejavlja, a dobio je predloge i za jedno i za drugo pa nek sam presece.