Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja radim u vizual studiju i tu je ssd majka, to stoji, ali za kucu ne da ne treba nego debelo ne treba.
Windows se pali brze, jaka stvar, zivot znace tih par sekundi.
Folderi se brze otvaraju, meni se inace maltene istog trenutka otvaraju folderi na hdd-u
Igre se krace ucitavaju, a ucitavanje...
Eto ja nikad problem sa sbb-om, tv i net uvek rade kako treba i dolikuje,
ruter / reciver restartujem mozda jednom u dva meseca,
sem toga uvek stabilno sve i max brzine.
@Steam
Zavisi ko sta radi na kompjuteru,a gomila igara i to onih dosta popularnih kao krajsis i BF koriste 6 ili 8 jezgara,
sto je i realno jer je 2014 godina :)
Konzole imaju x8 cpu tako da ce sve vise i vise PC portovi moci da koriste sva cpu jezgra.
Koliko je vec sad mator taj phenom II, a...
Zavisi od OS, od verzije igre/pathca itd.
A uvek ima resenje i za intel i za amd, neka zakrpa, tona starijih igara ne radi lepo samo zbog windosa kao i zbog verzije 32/64 + drajveri za grafiku pa i novi procesori itd. Ali uvek ima leka i resenja naravno.
DzWMK5gOTm8
far cry 1 j bio super za to...
@Gozdan
Sve te igre sam ja odigrao bez ikakvih problema od 0 do kraja. :)
Toliko o tome da su FX procesori neispravni/nekompatibilni/losi ili sta god si hteo da kazes.
@Kojot
Taj remake je za decu od 13 godina, tako je i rangiran zvanicno,
i malo vise onako popaljenicki i lozacki film,
kad sam video ono test napucavanje u onom hangaru i to lozenje power rangers, kao i ono sa uletanjem motora kroz izlog gde motor pogadja koga treba a on sleti na nekoga...
Eh kad su se filmovi pravili za odrasle, lepa vremena, to se sad preselilo na HBO i serije.
Ja juce odgledao opet remasterizovanu verziju legende, prvi deo, 9,9/10 od mene.
@Sale
Bilo bi lepo da radi ta ploca, ali 99,99% nece da radi, bacio si 3000 din, sa postarinom...
Evo ti opis za ubuduce i savet:
Prevod jezika limundo/i ostalih prevaranta:
npr. Graficka karta i jos po nesto:
1. Neispitana - (ispitana je i NE RADI)
2. Netestirana - (testirana je i NE RADI)...