Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja teram fx 6300 na 4 ghz za svaki dan,
sa gtx 670 tezak OC.
Nema igre gde nemam zakucanih 55/60 frejmova na full hd-rezoluciji.
Retko sta uposli x6 na 90% kao krajsis 3 i slicne igre, ali to je retko,
tako da ces opet imati lufta za kasnije igre.
Ako je frka sa kintom uzmi slobodno fx 6300...
Pa dobro sad ono je bas krs, slazem se, ali je i mnogo jeftinije cak i od onog lc-a.
Moja poenta je bila da ljudi ovde jako cesto placaju mnogo vise para a realno im apsolutno ne treba ni pola te snage od napajanja, i da se cesto pljuju napajanja koja mogu da teraju masine (male potrosace) samo...
Znam ja da ono neko kinesko od 600w sto kao pise na njemu, bilo koji SS od 500w brise patos sa njim.
Moj bivsi lc je solidno i po meni minimum minimuma napajanje za bilo koju masinu ispod kojeg ne treba ici nikad.
A poenta je ista, da bi ovde 90% ljudi reklo da to nema sanse ni dva dana tera...
Aj kad je to sad tema, cisto svoje neko iskustvo da iznesem
Gigatron winwin i ostali prave sklopljene budzet masine od 40/50k
na tim kucistima/napajanjima od 400/500w )frontier, kme i slicni)
Tu su quad core masine (atlon II , a sada recimo FX ili dual i3)
graficke od oko 100e, 7770 i slicne...
Ja sam na poslu sad, nazovi ti pa proveri,
Pančevo, 013/318-420
ako ima, nije frka uzecu ti ja, pa cu ti poslati jer apoteke lekove nece da salju.
Ovde ima par jako besnih privatnih skupih da kazem apoteka
mozda one imaju, evo ti brojevi:
http://apoteke.cu.rs/pancevo/
Da, tacno je. Decko je bolestan psihicki, pokusao je samoubistvo par puta, pije lekove i bio je i hospitalizovan, pricao sam sa njim licno preko telefona ranije, taj isti broj je i ovaj lik okacio. Varao je ljude sa pokvarenim hardverom koji kupuje po buvljacima. A ovaj lik kojeg je napao...
Jos jedna preporuka da pocne da se prati, True Detective.
nikakvih zamerki apslutno nemam, veoma kvalitetna i ozbiljna serija.
http://www.imdb.com/title/tt2356777/
Odmah si trebao da kazes ili novac nazad ili mi dajte druge, kupio si nesto skupo i glanc novo, ukljucio, i nisi zadovoljan/ne radi. Nema tu popravke nove stvari, ako je ima onda cena ne moze da bude takva kakva je. Ne pristajte ljudi da vam glanc novu stvar popravljaju ili slicno da to ide u...
Procena Phenom II kompleta
Phenom II x4 955
MSI 870-C45
OCZ Vendetta 2
Garancija na cpu i plocu do kraja juna ili jula(to moram da proverim)2014.
znaci jos 4-5 meseci.
Koliko mislite koliko ovo vredi trenutno?
Krajsis 2 kad nema nikoga i kad se nista ne desava jedva 30 fps-a,
kad je akcija i pucanje na sve strane pada cesto ispod 20,
ali opet za taj cpu/gpu ovo je super, sobzirom koliko je krajsis veoma zahtevan/neoptimizovan.
Za fifu i pes milina ulaganje apu.
Kad smo vec kod klasika i legendarnih dobrih filmova.
pGemfKLV1JA
Da bobi, nazalost i to se da uniste, promenjna prica+ sve kompjuterski efekti + pravljen za decu od 13 godina...
Tuga.
Jedan ventilator realno nista ne znaci sto se tice buke, mislim buka jaka stvar i veoma subjektivna,
al ikad pusti flash animaciju i te sitne igre na facebooku ta pasivno hladjena karta vristi od prpegrevanja.
Najvise crknutih genralno ili na limundu "neispitanih" ima bas tih silent varijanta...