Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
THE HUNT
http://www.imdb.com/title/tt2106476/
Od mene , 9/10
Fenomenalan film, neverovatno koliki utisak ostavi i kako se nerviras tokom celog filma,
mrzecete neke likove vise nego Dzofrija iz game of thrones.
Preporuka.
Ok hvala ljudi, nije za mene ne igram te narkomanske igre sto samo traze vreme kao wow tenkici i slicno.
Sklapam nesto polovno za nekoga koji samo to igra a na laptopu mu koci do bola, ima 25 fps-a prosecno.
A pitao sam jer znam da igra koristi samo jedno jezgro ili tako nesto i cuo sam da je...
Bacanje para za vodeno na kartu koje je po defaultu hladna i tiha.
Sve te tvoje igre su nezahtevne realno, dakle 270 / 270x i max gtx 760 sve preko toga bacas pare bukvalno.
E sad zavisi na koliko planiras da radis sledeci upgrade.
Ajde tenkisti, kako ce da radi igra:
Athlon II x4 @ 3 ghz
am3ploca
7770
4 gb ddr3 ram
Na max detaljima- full hd
medijum detalji - full hd
i medijum detalji - 1600x900
Kako ce se kretati frejmovi?
Ovo cudo kako mi deluje po ovim testovima,
na 1600x900 i medijum detaljima bez AA i AF, moze da tera igre bez problema na 45/50/55 fps-a
u zavisnosti od igre do igre.
Extra stvar!
Mada za taj novac se uzme FX x4 i recimo 7770, ne?
Ma dobro to ce se srediti drajverima, ociglednoje da je tu problem i da nema logike da je prosecni veci a min fps manji, sredice to, ali ja sam stvarno ocekivao vise. Mozda i razlika bude proporcionalno veca na nekoj drugoj kombinaciji cpu+gpu.
Kompromis je za luzere pise na kraju drugog klipa :)
Bas lepo od njega, a taj lik mi deluje da nijednu igru nije u zivotu odigrao ( za sta su inace te karte i namenjene)
niti da on placa unistavanje skupog hardvera iz svog dzepa.
Koliko ferari ide maximalno brzo nizbrdo, a koliko u padu kad ode...
Druze po ko zna koji put ti se govori da ne dajes para tj da ih ne bacas na takav ram kad neces osetiti nista u radu, sto se igara tice,
uzmi ram sa obicnim hladnjacima na 1600 mhz i cao. Neki hyperX kingston ili slicno.
Da imas integrisanu graficku onda i da uzmes brzi ram ovako samo bacas...
Znaci kupim novu graficku i ako je ne probam kod njih u radnji, ukljucim je kod kuce i desi se da ne radi,
onda ide na prekuglavanje ili rernu kod njih pa ako je poprave kazace evo proradila je sve je ok,
a ja platim to sve kao da je glanc nova i ispravna?!
ili da biram 15% manje od koliko sam...
Majko moja, kupio si nesto novo glanc novo, otvorio i ne radi kako treba,
i sad da su popravili to je to, platio si novo a odmah je islo na servis i popravku, i nikom nista onda ne bi bilo,
e pa to onda nije novo to je outlet, i sad zbog necega sto ti nisi kriv uopste skinuce ti 15% povratnog...
Save ti ne radi zato sto nemas games for windows live ,
ili ako ga imas nemas kreiran local profile/ offline.
Instaliraj to i kreiraj profil pa se javi onda.