• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Automobili

    naravno, tako i treba, treba prema svakom autu imati postovanja... Mislim, koliko god para da imam, da mi cale Bil Gejts, opet bi mi bilo zao da na onako debilan nacin unistim Vipera :) Ono sto je onaj lik uradio, je za metak u celo, od nas car junky-a :D
  2. BEGINER

    Kupovina kucista

    Zato sto nekad za 10-15 evra van budzeta moze da se uzme 3x bolje kuciste, a to vredi sigurno vise nego tih 1000 dinara doplate ;)
  3. BEGINER

    Najgore pesme koje ste ikada čuli

    Okaceno na prvoj strani ;)
  4. BEGINER

    Automobili

    Sta je trazio, to je i dobio.. Da sam ja gradonacelnik tog grada, klepio bih ga jos takvom kaznom, da bi njegovi unucic dugovali i ceo zivot i morali da rade da je otplate :D Inace lik je totalni ali totalni tenk*e
  5. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Znaci :rotf: :rotf: :rotf: Slusajte i placite :rotf: :rotf: :rotf: jsjaY1I-IGE
  6. BEGINER

    Automobili

    Dakle Ford je kralj relija??? Ovo me zivo zanima kako potkrepljujes buduci da su osvojili sampionat samo dva puta i to lovorika od pre 32 godine tj 1979 i 81 SWE Björn Waldegård Ford Escort RS1800 od tad nista :trust: ja stvarno nisam VW fanboy, kao sto ti rekoh, ja sam generalno fan...
  7. BEGINER

    Problem sa YouTube

    Definitivno je do ADSL-a, provajder je nebitan, jer hteo-nehteo provajder ti je Telekom (e sad dal ga ti zoves Sezampro, Beotel, ili Orion) poenta je da je to Telekom , i da je ADSl ocaj zivi... Kamo srece da svi imaju uslova za kabl, bilo kod SBB bilo kod Ikoma
  8. BEGINER

    Najgore pesme koje ste ikada čuli

    Pa da i ja malo osetim ljubav :P :P :P
  9. BEGINER

    Najgore pesme koje ste ikada čuli

    Nemam, ja sam siroce :(
  10. BEGINER

    Najgore pesme koje ste ikada čuli

    Win :first: :rotf::rotf:
  11. BEGINER

    Najgore pesme koje ste ikada čuli

    Khm khm biraj: rep rzhxRNSkhKM&feature=related nardonjnaci aka Turbo Folk d1Bri11hkaQ 7saxumUR8Ok PuDZzEIKFdY wBH8o6QkRrU&feature=related
  12. BEGINER

    Butovanje od 33 minuta

    Iskren da budem nisam bas sve iscitao kako treba :) jer si probao neku drugu plocu? Mozda je ploca pocela da crkava
  13. BEGINER

    Butovanje od 33 minuta

    A da probas reinstall OS-a na neki drugi hard (idealan bi bio recimo ssd :d) :wave:
  14. BEGINER

    Sport (zanimljivi momenti - klipovi)

    Montaza provereno, ali da je cool, kulijana je :d
  15. BEGINER

    Desktop mod 2011

    Evo i kod mene novi ( malo da potucem matrax-ovo sarenilo :P :P )
  16. BEGINER

    Procena konfiguracija i komponenti

    Da, planirao sam da kupim i jos se razmisljam... Medjutim video sam kao sto rekoh da za 2k i nesto preko ima 2Tb, a meni je trenutno kapacitet bitan, jer mi je potreban disk za storage ;) Sto se tice Samsunga vs WD, pojma nemam, gledam po netu, dosta ljudi hvali Samsung, kazu da je ladan ko...
  17. BEGINER

    Procena konfiguracija i komponenti

    Aj Villy malo da te mucim: WD 1Tb green Serija i WD 500GB Caviar blue za 5k kao ti se cini? Ili da dodam jos 2500 i da uzmem Samsung F4 2Tb? (napominjem da su svi hdd-ovi novi ;) )
  18. BEGINER

    Vase Speedtest i Pingtest brzine

    Pazi, veca brzina ce te sama po sebi vuci da skidas vise ;) jos ako se nalozis na HD kvalitet filmova i serija (a veruj mi kad budes video kako se brzo skidaju tom brzinom oces :D), mislim da se ne isplati jer 50Gb ces ubiti ocas posla racunaj nek ti skida mega po sekudni to je 60mb minut*60 je...
  19. BEGINER

    Automobili

    Sta da ti kazem, lepo kaze Carls Barkli: " S'o ulazis u frku kad si slabiji" :P :P :P :P :wave: ovo stoji, ima stvarno ljudi koji se isprse kupe auto koji je debelo van njihovog budzeta pa posle ni sami ne znaju sta ce sa njim, tj odrzavali bi ga oni, al jbg nije isto dati 100-200 evra za...
  20. BEGINER

    bizzardo

    Spameru :P, Srecan rodjendan i sve najbolje , da si nam ziv i zdrav, i da jos dugo trolujes :d :birthday::birthday:
Vrh