Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Uopste nisam mislio na to ;) ako je neki model konkretne marke djubre, ja cu to reci jet to je moje misljenje, i trudicu se da isto argumentujem odredjenim stvarima ,cinjenicama, teorijama itd itd, pa bio to Ford, Opel, VW, Merdza itd itd... Ako to nekome smeta, nek isto argumentovano i...
Neki ga mrze, neki ga obozavaju... Za mene je Shaquille O'Neal bio i bice jedan od naj centara ikada, i jedan od najzabavnijih ljudi u NBA i inace, uvek je bio nasmejan, i spreman za sale , mada iako se pouvkao, verujem da cemo ga na ovaj ili onaj nacin i dalje vidjati koliko toliko u medijima :)
da te ne lazem nisam imao prilike da se vozim ni u jednom ni u drugom, ali meni je u secanju najvise ostala drugareva Corveta... Auuu, ono je zlo, isto nabija ko luda, a nije "neukrotiva" za voznju, jedino je neukrotiva za dzep :d bar moj, al ko ima para to da vozi, ima i da puni ;)