• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Automobili

    Sam si sebi odgovorio Pa ako uzimam auto kome delovi kostaju isto ko za VW, onda cu svakako pre kupiti VW sa TDI motorom koji kida bilo koji Fordov dizel motor i po performansama i po izdrzljivosti (o lepoti samog automobila tj eksterijeru necu govoriti, to je subjektivna stvar, meni licno...
  2. BEGINER

    Automobili

    :appl::ajoj:: :bezim:
  3. BEGINER

    Automobili

    Aman covece prave se po liceneci a licenca je USA, sta sad ces da pokusas da me(nas) ubedis da je Evropski Ford bolji od Americkog i da ima neke bitne razlike? I Fiat se proizvodi u Zastavi, pa po tvojoj logici Fiat je sad nas auto?
  4. BEGINER

    Automobili

    A odakle je Ford kao marka automobila, i na cijoj bazi oni rade automobile?
  5. BEGINER

    Automobili

    ^ Auto je brutalan tu nema price, cena je opravdana u svakom slucaju :) Sto se tice Forda, dve stvari: Prva: Kad su Ameri znali da naprave auto, pa jos trkaca :P :P :P Druga: Tesko ih je i porediti, a i za one neiskusne uvek vazi ono "kolko para tolko muzike" , tj Audi S3 je oko 50k...
  6. BEGINER

    Lazy srećan rođendan!

    :birthday:
  7. BEGINER

    Prvo PCAXE Forum okupljanje (Svi forumaši pozvani) 30.04.2011

    ^ Ma jooookk, prave Srpkinje, rodjene u Bg-u, sto posto su pripadnice Islama ili Budizma :P :P :P on topic: Sto se mene tice, meni takodje vise odgovara vikend nego radni dan... Jednsotavno preko radnih dana sam uglavnom zauzet, sto oko faksa sto oko pokusaja da se navata kinta , a vikendima...
  8. BEGINER

    Prvo PCAXE Forum okupljanje (Svi forumaši pozvani) 30.04.2011

    Ili jednostavno gazda nije jos uvek poprimio "nase robovlasnicke" manire :d :d :d
  9. BEGINER

    Prvo PCAXE Forum okupljanje (Svi forumaši pozvani) 30.04.2011

    Privatnike to ne zanima ;) Nazalost al tako je, evo ova prodavnica preko puta moje gajbe, radi danas najnormalnije i to je extra za mene i ljude kojima je kupovina neophodna, al ti ljudi sto rade unutra :(
  10. BEGINER

    Srećan Vaskrs ljudi :)

    Vaistinu Vaskrese
  11. BEGINER

    Uhapšen zbog kopije filma „Montevideo“

    Bas si to hteo da kazes u topicu koji je star i gde je zadnji post pre vise od mesec dana? Malo si zakasnio :) Posto je ova tema ispricana, nema sta vise da se polemise, svako ima pravo na svoje misljenje a i da ne krece spam flejm i ostalo bez potrebe , ovde cemo da pribelzimo jedan lock
  12. BEGINER

    Desktop mod 2011

    Darknessssss :D :D
  13. BEGINER

    activated1&SORD srećan rođendan!

    Srecan Rodjendan momci, sve najbolje vam zelim
  14. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Slazem se :) Jedino sto valja su noge i guzca :D
  15. BEGINER

    Logitech G700 vs Steelseries Ikari vs ...???

    Ima, za manje od toga sam uzeo G9 full pak, jedna maska nekoriscena i u garanciji jos godinu dana + steelseries podloga koja je u radnji oko 2.5k ;)
  16. BEGINER

    Samsung prodaje HDD biznis Seagate-u

    I kao sto ti je Misko vec rekao velicina ;) Mislim sta ce meni 128GB max, sta da radim sa time??? Dok instaliram Win, PS i dodatke, par igra(pogotvu novih koje su 2xDVD) i ode ceo disk... Nije jos hdd skroz ugrozen, a daleko od toga da ce ga SSD ugroziti valjano u skorijoj buducnosti
  17. BEGINER

    Srecan Rodjendan Vuchko!

    Srecan Rodjendan covek, sve najbolje :) :) :)
  18. BEGINER

    OCZ Alchemy Illuminati

    Ili ovako nesto od jeftinijih http://www.a4tech.nl/default.aspx?op=item&id=6428 Sto se tice para koje kosta (isto oko 2-2.5k), kazu da je tastatura bruka dobra kad se uporedi cena-kvalitet, nazalost nisam je imao u rukama, ali me vrlo zanima kakva je i ko zna, ako mi dojadi da skupljam pare...
  19. BEGINER

    OCZ Alchemy Illuminati

    Slazem se, ako su recimo ove tastature 50-60tak evra onda skupiti jos 20-30tak i kupiti Logitech K800 Wireless Illuminated, tastatura je :balavim:, ali ako su ove tastature 25-30 evra, e onda je to pravi pogodak :)
Vrh