Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Sam si sebi odgovorio
Pa ako uzimam auto kome delovi kostaju isto ko za VW, onda cu svakako pre kupiti VW sa TDI motorom koji kida bilo koji Fordov dizel motor i po performansama i po izdrzljivosti (o lepoti samog automobila tj eksterijeru necu govoriti, to je subjektivna stvar, meni licno...
Aman covece prave se po liceneci a licenca je USA, sta sad ces da pokusas da me(nas) ubedis da je Evropski Ford bolji od Americkog i da ima neke bitne razlike?
I Fiat se proizvodi u Zastavi, pa po tvojoj logici Fiat je sad nas auto?
^ Auto je brutalan tu nema price, cena je opravdana u svakom slucaju :)
Sto se tice Forda, dve stvari:
Prva: Kad su Ameri znali da naprave auto, pa jos trkaca :P :P :P
Druga: Tesko ih je i porediti, a i za one neiskusne uvek vazi ono "kolko para tolko muzike" , tj Audi S3 je oko 50k...
^ Ma jooookk, prave Srpkinje, rodjene u Bg-u, sto posto su pripadnice Islama ili Budizma :P :P :P
on topic: Sto se mene tice, meni takodje vise odgovara vikend nego radni dan... Jednsotavno preko radnih dana sam uglavnom zauzet, sto oko faksa sto oko pokusaja da se navata kinta , a vikendima...
Privatnike to ne zanima ;) Nazalost al tako je, evo ova prodavnica preko puta moje gajbe, radi danas najnormalnije i to je extra za mene i ljude kojima je kupovina neophodna, al ti ljudi sto rade unutra :(
Bas si to hteo da kazes u topicu koji je star i gde je zadnji post pre vise od mesec dana? Malo si zakasnio :)
Posto je ova tema ispricana, nema sta vise da se polemise, svako ima pravo na svoje misljenje a i da ne krece spam flejm i ostalo bez potrebe , ovde cemo da pribelzimo jedan lock
I kao sto ti je Misko vec rekao velicina ;) Mislim sta ce meni 128GB max, sta da radim sa time??? Dok instaliram Win, PS i dodatke, par igra(pogotvu novih koje su 2xDVD) i ode ceo disk... Nije jos hdd skroz ugrozen, a daleko od toga da ce ga SSD ugroziti valjano u skorijoj buducnosti
Ili ovako nesto od jeftinijih http://www.a4tech.nl/default.aspx?op=item&id=6428
Sto se tice para koje kosta (isto oko 2-2.5k), kazu da je tastatura bruka dobra kad se uporedi cena-kvalitet, nazalost nisam je imao u rukama, ali me vrlo zanima kakva je i ko zna, ako mi dojadi da skupljam pare...
Slazem se, ako su recimo ove tastature 50-60tak evra onda skupiti jos 20-30tak i kupiti Logitech K800 Wireless Illuminated, tastatura je :balavim:, ali ako su ove tastature 25-30 evra, e onda je to pravi pogodak :)