Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ne veruj u sve sto cujes, a pogotvu te price rekla kazala... Prvo: Nisu nasi zaposleni teh. operateri toliki strucnjaci, naprotiv kakvi sve kre**ni rade u tim podrskama, smesno je i pomisliti tako nesto. Drugo: Ako joj je sifra bila tipa 00000 ili admin, svako je mogo da joj hakuje i posle prica...
Saveti su priceless :d Sto se tice samog monitora i 600 evra i ostalog, bilo je i tu saveta, nek zasteka jos kintu, pa lepo nek kupi LCD ili LED TV ko covek, pa neka ga koristi i ko monitor ;)
Apsolutno ;)
@maestorbg: Ja sam ti predlozio monitor Dell 24', malo je veci od onog sto sad...
@Pedja: Kad kupujes monitor valjda su ti bitinije performanse nego dizajn ? :) Bar meni jesu ;)
Talp da @maestro:
Malo manja dijagonala ovako nesto http://www.itsvet.com/proizvod/lg-w2220p-bf/comp_comp_monitor/9/1930 IPS panel
A drugi na koji bih isao je...
Pa ne bih se bas slozio, jer i ovde ima zaljubljenika u satove i postovaoce istih, ali kad je nesto precenjeno onda je precenjeno ;)
@Misko81: Nije los, ali ja bih se ipak pre odlucio za ovako nesto u svakoj varijanti
Iskrivio sam se , pa da podelim :d :d
18-godisnja devojka se poveri majci i kaže joj da
joj menstruacija kasni već dva meseca. Vrlo
zabrinuta majka odlazi u apoteku da kupi test za
trudnoću i rezultat pokazuje da je trudna. Viče,
proklinje, plače.!
...
- "Ko je ta svinja, želim...
Idiiiii, radi ti cak i utorrent ??? :d :d :d
Pa zamisli on vuce celih 50mb meni sa 150+ aktivnih torenata :P :P :P
:wave:
Inace zdere 7ica fino rama i meni je tu oko 35-50% sigurno