Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Da, al zato je kod vas u Ki u najboljem kaficu sok, i kafa za dvoje 150 dinara, a ovde u BG-u ne mozes da prodjes ispod crvene ;)
Sve ima svoje :)
:wave:
Upravo, stim sto jedno je onoliko koliko ja mislim da ista vredi, a drugo je koliko ja mogu da dobijem ;) Mislim realno, evo ako je neko zainteresovan prodajem Fiat Bravo-a 2002 godiste, dobro stanje, 1.9jtd , odradjen servis, tip top. Cena: 8000 evra :d :d Glup primer, ali poenta je uvek ce...
Sto je to mana? Pa to je prednost, taman svi oni varevi su do sada tolko stegli, da imam osecaj da bi izdrazali ceo mod tim na vratima (a veruj mi nas par iz mod tima ima trocifrenu kilazu :d :d :d)