Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Никола
Koja je poenta cak i 8k rezolucije kad ti igra izgleda musavo prazno bledo suplje?
A medijum high i ultra je uzasno mala razlika,
zato se ja i ne gadim da smanjim ono sto ne vidim bez zagledanja, a da izvucem 60 prosecnih frejmova.
Rezolucija ima granice , i postaje nebitna u jednom trenutku, meni licno je full hd na 27 inca mom monitoru sasvim lepa slika. Ne kazem da je 4k losa stvar ali je to za televizore sa velikom dijagonalom. Inace vise bi voleo da se izbace primitivni poligoni i predje na neki drugi sistem nego sa...
Foto realisticna grafika u igrama nece da moze zbog sistema i principa koji se vuklja vec 15 godina,
tj. poligona i lepljenja textura na 2d povrsine...
To nema veze sa rezolucijom.
Ja sam spomenuo tv i rezoluciju jer se ovde svi gade jer na 24 inca imaju "samo" full hd.
A kad bi im na random...
Sve na low je uzas zivi na bilo kojoj rezoluciji.
Sve musavo, mutno, polu prazno, nigde senki, krljavi kockasti modeli,
sta imas od toga sto ti je rezolucija velika?
Apsolutno nista.
Cak je i 1600x900 sasvim pristojna rezolucija kao i full hd, cak i za 24 i 27 monitore.
Televizori od 50 inca...
Meni rade jako lepo sve amd i sve nvidija karte za mojih 15/20 godina koliko se bakcem sa kompjuterima, uz manje probleme koji se rese za par minuta.
Da li ste vi cepidlake ili ste teski useri, ne znam, ali dosta vas ovde hejtuje nvidiju ili ati/amd...
Nemam tri blage veze sa mobilnima pa da pitam.
Devojka ima neki LG optimus telefon,
da li ima veze koji taj juice box uzmem ili mogu bilo koji?
Fala.
http://goo.gl/4ydQhh
Otvori odmah temu Dule, sto da ne, pa da da svi dopunjujemo sa svim i svacim.
Nesto tipa procesor i osnovno o njemu ( ne mora u sitna crevca sa tehnikalijama)
Nego tipa
frkvencija je to i to, pozeljno je da je sto veca zbog toga i toga.
cache sluzi tome i tome bitan je za te i te stvari...
Za gaming masinu SSD je luksuz a ne realna potreba.
Sve je ok sto je shang predlozio, sem gaficke,
2 gb rama na tako skupu masinu je suvise malo i uskoro ce kako je krenulo sa next gen igrama 3 gb biti standard.
Napajanje oko 5-6k
procesor fx 6300 11k
ploca 6-7k
ram 4gb 4k
hdd 5k
Ukupno 33k
Ostaje ti samo 7k za graficku, sto je jako malo.
Skupi jos 4-5k i uzmi polovnu 270x sa racunom i garancijom sa oglasa.
Mocices da igras sve zivo na jako lepim detaljima.
@stefi988
Ako si stavio slucajno clone rezim, ne moze naravno,
stavi da su ti ekrani 1 i 2 odvojeni, i onda mozes da podesavas zasebne rezolucije na svakom.