Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Jezd0
Kako god da je optimizovan covek ima suvise slab i prastar procesor
kao i graficku i suvise malo rama...
Startovace, da, i imace 3 frejma sve na low u 800x600...
Ima nekoga iz Cacka da mi licno preuzme devojku, ne bih da mi je ostete u transportu ovi iz kurirskih sluzbi...
Ocete da pitam coveka ako nekoga ovde zanimaju muski ili animal...? :)
Ma karta ko karta bre, samo izgled mi malo h0m0 za moj ukus, ono, kratko a debelo :)
A sve vas koji lepo radite svoj posao uvek pohvalim za recenzije prezentacije itd.
Koliko su se samo ranije trudili da snime film.
Danas se trude da snime animacije...
Vec vidim da je 90% filma zelena soba, a sve ove scene preterano lozacke, malo popaljeno mi sve deluje.
Za razliku od ranije kad su se stvarno trudili, a ono sto bas bas ne moze, idu efekti.
Pa ja sam Stojkovic Milos, ali koliko vidim meni je vec tureno DA.
Svejedno poslao sam vam skeniranu uplatnicu, paimate te neke brojeve i sta vec.
Mozda imamo jos jednog sa istim i imenom i prezimenom?