Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ok, ja kazem da na toj kanti nece moci da igra gta 5 sve na low a da ima bar 30 fps-a,
ti kazes da bi trebalo jer radi lepo na konzolama.
Nek covek poslusa koga kod hoce.
Taj lc power 600w-h je majka, napajanje za taj novac nema konkurenciju.
To je po meni minimum minimuma za bilo koju masinu.
Teralo je to napajanje dosta dugo kod mene gtx 470+Phenom II x6 OC i radilo je,
a tu masinu tvoju ce bez problema.
Inace xFx je ok firma imam ja 280x i radi lepo bez...
Ako se nema vise para to je to druze, ali imas mesta za upgrade kasnije.
x4 na x8 cpu
+ 4 gb rama
jaca graficka (koja malo trosi, zbog napajanja)
jedino je napajanje tu problematicno ali ovo sto si sad sklopio ce da tera bez problema.
Za te pare si ga bas lepo skockao, moci ce ta masina sve...
Ubacite oba stapa rama u plocu (komp je naravno ugasen),
uradite reset to default za bios, probajte onda.
U 99% slucajeva ovo resava problem kad se doda novi stap rama koji nije iz kompleta.
@Activated :)
Graficka karta i jos po nesto:
1. Neispitana - (ispitana je i NE RADI)
2. Netestirana - (testirana je i NE RADI)
3. Radila je poslednji put u mojoj mašini - (dok nije crkla pa ju je izvadio i prodaje, NE RADI)
4. Verovatno ispravna - (sigurno neispravna, NE RADI)
5. Stigla...
i3 nije za OC, za to su i5 / i7 procesori sa K oznakom.
Dakle moras da promenis cpu prvo a uz put i kazi koju plocu imas.
Inace ima sekcija moj pc, popuni to.
Majko moja 20 godina je proslo?!
Auuu kad se samo setim prvi demo disk u srbiji sa
tekken 1, destruction derby 1, wipeout 1...
Sa sege mege 2d sr4nja granja na za to vreme nesto totalno novo full 3d, extra...
Danas se samo sminka taj primitivni poligon sistem od pre 20 godina, tuga.
Pre ce biti da ploca brljavi ili sata kablic nego ssd.
Ja imam identican taj ssd i radi ko zmaj.
Zameni slot na ploci gde si bocnuo ssd + zameni i kablic.
Inace ne izvlacis ni blizu maximuma tog ssd-a sa tim ostatkom masine.
Probas taj komplet na drugi usb na ploci, probas i na kucistu napred ako imas.
Probas druge usb uredjaje koje 100% rade, bilo sta, usb flash, mis ili tastatura.
Javi sta bi.
Realan rad je najbolji pokazatelj, njemu se u radu zakuca komp, dakle kopiraj sa njega, kopiraj na njega,
instaliraj pa uninstaliraj softver na njega.
Dok cita ili pise (kopira) koristi ga aktivno sa par browsera u isto vreme.
A uz put odradi gore sta ti je vec receno sa kojim alatima.