Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
16:10 je lepse za oko, veca povrsina manje pljosnato, ali problem je sto vecina igara imaju neku zackoljicu za 16:10 i ne bude lepa slika nego rastegljena/streached. sa 16:9 nema greske jer sve igre 100% podrzavaju 1920x1080.
Ultra detalji pozdravi se odmah sa time, sa tom masinom na medijum detaljima imaces oko 45 fps-a u vecini igara.
Minimum gtx 660 TI/760/270x za pristojno ( ne ultra) igranje , 8320 je uvek bolja kupovina od 8350, eventualno ici na fx 6300 ako se vec ide na AMD jer oko 40e ostane vise za...
@Steam
Vec sam kacio par puta, imali smo tone demoa ali to ode, jedino onaj q3 avi filmic na youtue-u je preziveo.
Daj baci tvoje zanimacije, i daj da odemo na drugu onu neku quake temu da ne davimo ovde.
Sta imas instalirano i cime pratis temperaturu i obrtaje/brzinu ventilatora graficke?
Koje kuciste imas, koliko ventilatora unutra imas?
Koliko cesto cistis kuciste od prasine i cime?
Sad sam bas malo gledao OC, dobija se 1-2 min fps-a :) i 4-5 frejmova generalno,
a vadi se dusa kartici i przi sa naponom, nekako je jako mali dobitak a siluje se hardver, barem ovaj primerak.
@Dule
Pa to i ja prciam Dule, Ja imam 32, meni ovo nije ni zabavno ni smesno,
deci od 11 godina jeste, dakle nije za mene i to je to. Nemam ja nista protiv dece.
Link koji sam ja okacio je samo obicno poredjenje jer je neko spomenuo igre = deca,
a ja sam ostavio taj klip da eto ne mora klip...
Evo za to cviljenje iz licnog iskustva,
dve karte Gigabyte gtx 970 g1 rev 1.0 i rev 1.1
probane obe na sisoniku 850w, obe cvile do bola, veoma glasno,
probane obe na mom chifteku (u mojoj masini) ne cvili ni jedna ni druga.
Dakle Bobi zbori mudro.
Kakve su joj temperature u idle i full loadu? Ako se ne pregreva nema poente menjati hladjenje.
Meni takodje mirise na polako crkavanje cim krene driver stoped responding shajze.
@Micri
Sto je dell bolji od bilo koga za isti novac?
A volim kad se neko busa u grudi bez osnova, jedan kod zene na stolu u mom stanu,
jedan dell kod sestre i jos jedan delboj kod zeninig brata, gledao probao isti djavo kao i svi ostali monitori,
nista ja tu bolje od mog sonika ne vidim sem...
Druze ja imam 32 godine i dalje volim igre, pc hardver i softver kao i igre, net filmovi smatram svojim hobijem, tako da ta tvrdnja za decu pada u vodu,
ali ciljna grupa ovde jesu klinci ocigledno od 11/12 godina ne stariji.
Evo ovaj covek takodje pravi klipove samo o igrama ali nisu mu...
Problem nije asasin unity, to je djubre koliko lose radi na bilo kakvim kartama, problem je 2 gb memorije koje nisu dovoljne da se texture stave na high a kamoli na ultra, texture su br1 u podesavanjima jer ako nisu na max sve je musavo i masno, dzaba svi ostali detalji na max. za 4 gb verziju...