Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ne kazem da je losa stvar naravno.
A ja da snimam
ili da ne umem da podesim detalje da imam 55/60 fps-a
ili da ne pratim inace kad izlaze novi drajveri
i ja bih ga naravno koristio.
Ali sve ovo mi ne treba ili radim sam ili pratim sam :)
Ja sam kod sbb-a i nikad nikakav problem.
3 kompa kablom nakaceni, 1 laptop + telefoni koliko oces.
sve radi svima lepo svi imaju fin protok i stabilnost.
Dali mi ovog malisu radi ko zmaj
@ Cigla
da dovoljan je, ali ce "samo" texure morati na medijum :) zbog kolicine vrama.
Lepo razdvojise srednju i visu klasu.
Dzaba svi detalji na max kad ti cela igra/texture musave i masne.
@slobomo
Pa u principu da ti snima gameplay,
da te obavestava kad je izasao novi drajver,
da ti kao on podesi detalje u igri u odnosu na tvoju konfiguraciju
itd.
Ko se iole malo razume i nije pocetnik ovo mu ne treba.
Ja uvek forsiram licno preuzimanje i probu kod prodavca, cak i kad je to nemoguce,
tj. on iz recimo Nisa ja iz Panceva, naravno da mi ne pada na pamet da idem za Nis,
ali spomenes mu samo, kao sledece nedelje idem sa drugarom nesto kolima bas kroz Nis pa cu da svratim kod tebe da ti platim i...
Ja sam odigrao sve side misije, ukljucujuci i lov i biljkice,
sve **** up-e odradio,
i sve glavne naravno.
treba oko 14 sati,
sve to uspeo sa 0 smrti :)
Odlicna igra.
Glavne su ti zute,
Bele su side kvestovi, njih igraj sve.
Crvene su ti uruk eventi koji otkljucavaju bolje upgrade-e,
tu dobijas 40 poena, a ako ubijes kapetana na suvo dobijes samo 8.
@Kobac / darko
Odigrajte glavne misije na pocetku dok ne dobijete onaj kao teleport udarac, odlicno za kretanje po mapi i ubijanje strelaca na visokim pozicijama. Prestanite da igrate stori misije skroz, samo udrite po onim mac bodez luk/strela misijama kao i one sa oslobadjanjem robova. Zatim...
Zato su i rekli da odlazu jer ih je PC zajednica napusila nikad gore za cetvorku, samo su rekli negde sam procitao ili neki intervju je bio da ne zele istu gresku da ponove, sudeci po rekomended bice ok. Lakse je da odvale nenormalno preterane jake komponente kao neophodne za igru i time se...
Intel ce tek mozda ove godine da izbaci regularne ploce za nas smrtnike i klasicne procesore takodje za nas smrtnike
sto se novcanika tice naravno, kad ce to AMD da uradi ko zna.
Inace ima tona poredjenja ddr3 vs ddr4 dobitak 5%
utWnjA4NzSA