Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Zoni
Meni radi sve normalno za te tvoje sajtove, sbb kod kuce.
Elem,
Ko nije ovbo kad je skoro bilo pre par meseci produzio ugovor i dobio sa 10 na 15 brzinu (oni sto su ostali na 10)
ti nisu sad dobili ubrzanje, verujem da mogu ako samo opet potpisu/produze ugovor na 2 godine (za isti...
Kuciste ti je uzasno, svako koje ima napajanje gore je lose i uglavnom su takva kucista jeftinija.
Problem je sto maltene sav vreo vazduh od harda procesora graficke rama ploce prolazi kroz napajanje.
Da ti je napajanje dole imalo bi svoj air flow odvojen od ostatka komponenti/kucista.
Trebao...
Ovi sto vas sad gledaju, vas gledaju i to je to. 99% Njih zna engleski.
Nek je od sutra da kazemo sve na Engleskom, svi stari nastavljaju da gledaju,
samo mogu novi ljudi da pocnu da gledaju, ne?
Za pocetak cestitam ljudi!
Kad bi samo hteli da radite na engleskom sve + moze i srpski (mada svako iole IT pismen zna engleski) kraja ne bi bilo.
Balkan tj ex yu, je malo i siromasno trziste a recenzije su vam odlicne detaljne i precizne,
tona Amera Australijanaca i Evropljana bi gledalo i...
U idle rezimu je 90% referentnih karti tiho,
ali kad se nagaze na 99% usage-a tu krece zabava, ne psotoji karta koja je tiha od referntnih na 99% usage,
postoje samo razlike kome je sta prihvatljivo za njegovo licno uvce.
Da su bas tihe u full loadu, nisu,
da su previse bucne,
e to je vec...
Maestro kupuje, i menja cim se pojavi sledeca genracija, neko hoce da se kladimo? :)
Pa naravno cena, ulozeno/dobijeno, ako to nije u vinklu,
dzaba sve ostalo , sem ako imas bas bas viska para.