Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Zlajox
Takodje :)
@Sinda
Da li znas ove nove konzole i next gen igre, u kojim rezolucijama inace 90% njih rade?
Da li znas da je exkluziva ako neka igra radi u 1920x1080,
to udaraju na sva zvona, da ce na next gen konzolama biti nekih igara koje ce raditi u full hd-u :)
Smesno...
A obe...
Garancija mi je istekla za 670 jer se nastavila na 470,
a svejedno nikad nisam nista namerno unistio/pokvario niti sam za te stvari.
ma nek 670 ode i za 100e :)
opet dodam oko 200e i teram 970 jos dve godine i kusur
a bogme lep je upgrade,
ne ono za 10% i slicna boranija.
Pa ako nisi primetio ja je i dalje pljujem, tj. ono sto je lose odradjeno, isto pljujem i Betmena, jednu od mojih omiljenih igara da ima *****no kretanje kad udjes u kombo, ne krece se nego se teleportuje od lika do lika.
Withcer 2 ima svoje nedostatke,
mapa ocajna,
ne mozes da stavis custom...
Odigrao Withcera dvojku, fenomenalna igra,
jako mi se svidela,
sad za vikend ide na moju (ili cu bar da probam) o smrti listu :)
Bice cupavo ali kad se jednom predje mnogo je lakse kad znas sta te gde, i kad ceka.
Odlicno je sto moze i treba realno 4 puta da se odigra da bi se sve videlo...
Ja drzim karte oko dve i kusur godine,
a lep je upgrade kad tad sa 670 na 970,
pogotovo kad 670 prodam za oko 150e
dodam jos 150e i uzmem novu 970
koju cu da teram dve i kusur godine :)
Lose li je?
Taman fina zamena za moju gtx 670,
ali tek tamo kasnije kad izadje 9xx serija,
pa se slegnu cene,
pa AMD odgovori,
pa opet slegnu cene,
pa jos malo vremena da prodje
da nasi jos malo slegnu cene
i eto karte za nove 2 i kusur godine.
Ranije je procesor umirao i nije mogao da isprati grafiku,
sad moze da je isprati i sada su ti i grafika i cpu vise optereceni (to je dobra stvar)
i naravno imas mnogo vise frejmova po sekundi/igra radi lepse.
Najgore je kad ti cpu radi sa 50% + grafika na 50% a imas 35 fps-a...
Bitnije je mnogo da se odvodi vruc vazduh iznutra nego ubacivanje od spolja.
Nijedno kuciste na svetu nije hermeticki zatvoreno pa da nema odakle da uvlaci vazduh cak i ako stavis tone ventilatora da izbacuju.
Dakle, bolje je da imas vise ventilatora koji izbacuju vreo vazduh napolje,
nego...
Aj nam samo lepo objasni:
1. Sta pise na karti tj. njenoj kutiji,
koliko rama ima, 1gb ili 512mb?
2. Zatim mi objasni gde ti citas te vrednosti i kako
3. I posle mi objasni gde i kako vidis da se ne slazu te dve vrednosti.
Pozdrav!
1. Ako sam razumeo, 1gb graficka onda je 1 gb, to sto pise u nekoj igri da koristi 256 to je druga stvar.
2. Imas powerpoint/office na svim zivim torentima, skini bilo koji office i kad pokrnes instalaciju chekiras samo powerpoint.
3. Starije igre od pre recimo 7-8 godina, kako koje na kako...