Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Default Referentnta- 915mhz, boost 980mhz , 6+6 pina za napajanje
Ova moja Gigabyte- 980 mhz, boost 1200mhz 6+8 pina za napajanje
Na svojim Fabrickim klokovima prestize gtx 680 i malko je slabija od gtx770.
Garancija istekla.
Koliko je neka relana cena za...
Bez problema ce da je isprati taj tvoj cpu na 4ghz za idealnih 60 fps-a. :cool:
Inace Gigabyte g1 4gb satire koliko je tiha i brza. :respect:
1550 mhz i max temp je 60c dok buke maltene nema uopste !!! :rule: :balavim:
Bas me zanima kako ce biti vs asus strix, jedva cekam, a pocinje da me...
@Ćma
Ako juris 60 fps-a na jednom monitoru i zelis da si miran oko 3 godine, nece je taj cpu gusiti.
Ako juris vise od 60 fps-a, ili imas vise monitora, gusice je taj cpu.
40e vredi tvoja realno.
Mada pocni sa 50e
pa spusti kad se cenkas
ili ako bas ni da trzne, stavi 45 pa na kraju 40e.
Lep upgrade bi ti bila 6870
ja sam svoju pre mesec dana prodao za 7.5k dinara imas ih tu oko 7k.
Koje napajanje imas?
Moja neka procena za koliko bi mogao da ih prodas je jedna crvena za sva napajanja :)
E sad,
Kako si ti to utvrdio da je problem hladjenje?
Ne rade ventilatori uopste, ili rade ali slabo hlade ili sta?
Koja su napajanja tacno u pitanju sa kojim oznakama,
to sto si rekao 500 ili 600w je kao da...