Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Odigrao sam Withchera 2 arenu svih 30 talasa,
posle ide u krug opet, odigrao sam i tih drugih 30
ali ne vidim poentu osim u tim poenima.
E sad klip je dugacak oko sat ipo vremena, i zauzima oko 50gb, cime da ja to smanjim a da ne unisti kvalitet da bi upload na youtube-u bio relativno u...
VIZUELNO PRELEPA IGRA!
lsHppcIcpfM
Prelepo izgleda a jako lepo optimizovano,
e tako se to radi, a ne cobani iz ubisofta i slicni sa svojim neoptimizovanim AAA naslovima.
x64 exe nece, stoji mi crno,
x32 radi ok ali ima ogranicenje za texture, bedak.
Kasnije malo o samoj igri kad...
@rhher
+1,
Ja sam uzeo cisto eto svidja mi se izgled i uklapa mi se u crvenu temu :)
Daleko od toga da je mx 518 za penziju (taman ce da posluzi za dobijeni lap top)
i ja imam samo reci hvale za ovaj mis.
Ovi dodatni dugmici kod skrola su super,
po defaultu su neki kao auto click po dva /...
Toliko ih vidim po raznim oglasima oko 220e,
ja sam nesto kao realno racunao za recimo 20 000 din sto mu dodje 170e. (mislim da je ok cena)
Ja sam tu negde ciljao jer nova gtx 660 je 21 000 din,
a ovo je ipak daleko jaca karta sa extra hladjenjem.
(Ne bih da poredim sa AMD kartama trenutno jer
ovde nema ni govora o rudarenju i slicno + ko hoce samo nvidiju nebitne su cene polovnih AMD karti)
140e kosta gtx 750,
nesto mi to deluje malo?