• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Automobili

    Ne tako old, ali bar meni izgleda :balavim::balavim::balavim::balavim::balavim::balavim::balavim::balavim::balavim::balavim::balavim:
  2. BEGINER

    Ciscenje napajanja

    Apsolutno se slazem :) Mislim ovo je kao da pored automobila ti ides peske na put od 20km-a koje trebas da predjes za 30tak minuta :d
  3. BEGINER

    IKOM povecao brzine flat paketa

    Izgleda da me je Ikom opet obradovao i pozitivno odgovorio na ubrzanje SBB-a, nesto se krcka :)
  4. BEGINER

    Ako neko zna da mi kaze ko ima najbolji komp na PCAXE forumu?! :)

    Na stolici nadam se , pogresno bi bilo da je nesto drugo upitanju :p ili bar na nekoj zgodnoj osobi zenskog pola :d
  5. BEGINER

    Pomoc - Clockovanje Sapphire HD6850

    Amin na ovo... Forum ima opciju search ne znam samo sto je se svi plase? Ja zadnji put kad sam proverio, ista ne ujeda :d
  6. BEGINER

    Ako neko zna da mi kaze ko ima najbolji komp na PCAXE forumu?! :)

    Western Union :rotf: p.s. Bolje da si rekao da si srednjoskolac, majke mi :D Ovaj je definitvno otkinuo :first:
  7. BEGINER

    Ako neko zna da mi kaze ko ima najbolji komp na PCAXE forumu?! :)

    Ja znam da najaci PC ima lik koji ima PC sa 4 jezgra i kome svako jezgro radi na 2.4Ghz znaci prakticno njemu PC radi na 9,6Ghz i to na stock hladjenju pa vi gledajte :d
  8. BEGINER

    Које пиво преферирате :ziveli:

    lWYcTwAEoFE
  9. BEGINER

    Ako neko zna da mi kaze ko ima najbolji komp na PCAXE forumu?! :)

    Pfff, pa ovo pitanje je prosto, maestrobg :d :d :d
  10. BEGINER

    Skaču cene hardova

    Pa fala Bogu ;) Do sad nisam koristio BR, al sam zato sprzio hiljade i hiljade cd-ova, DVD-a, dvoslojinh DVD-a , i sad kad su cene hardova skocile, tako cu pobeci u neki zdrav razum:d :d :wave:
  11. BEGINER

    Postenje se isplati

    Ako ne bi vratio novac, kako bi znao da li je novac krvav ili nije? ;)
  12. BEGINER

    Skaču cene hardova

    E pa onda naredne dve tri godine necu kupiti ni jedan hard, i kad bi ovako ko ja razmisljalo 99% ljudi, da vidis kako bi i vratili cene, i jos ih spustili, iz prostog razloga sto je bolje biti u gubitku 50-100 miliona$ nego ne prodati ni 20% hdd-ova i biti u minusu 400-500miliona$(za cifre...
  13. BEGINER

    EIZO displays 36.4-inch monitor FDH3601

    Manja garsonjera ili lokal, za sta si zainteresovan? :D
  14. BEGINER

    Koliko dizete iz benca ?

    Pa logicno, morali su malo ti sto prave tegove da krajcnu, jer tebi je to kilo-dva-pet, pa pomnozi sa 100-200-300 kg koje majstor trosi na gvozdje utroseno za izradu tegova, sve u svemu fina usteda za majsotra ;)
  15. BEGINER

    Amd Bulldozer 4

    Po toj logici, sledece kodno ime je "Cleaner", da ih ocisti od tog s**** koje su napravili sa buldijem :p :troll:
  16. BEGINER

    Automobili

    @FantomX: Evo jedan oglas samo za tebe (obrati paznju na opis i na cenu :d) http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/836279_VW_Passat_2007_god
  17. BEGINER

    Patike :)

    ^ Pa ova kopija poprilicno lici na onu patiku koju si ti okacio, veruj mi da bi ova patika prevarila 99% likova koji furaju Nike ;) Ja sam mislio na mnogooo losije kopije od ove
  18. BEGINER

    Patike :)

    Nisi znao da Delta drzi fejk? Ja sam znao odavno, i to je javna tajna.... Kada su se pojavile Airmax 360 drugaru je posalo drugar iz USA one bele sa plavim djonom dole, i iste te patike smo otisli da uzmemo ja i drugar u Knezu u onom Delta Sportu, platili ih tada 25000dinara, i vratili se kuci...
  19. BEGINER

    NZXT PHANTOM Window mod i jos po nesto.....

    Stavio si vec slike u temu vas kutak tj ovde http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?p=178821#post178821, stvarno ne mislim da trebas da otvaras thread za ovako nesto
  20. BEGINER

    Automobili

    Pa znas kako, ima i toga :) Mada kvalitet kosta ;) Elem folija je dobra tj prednost joj je sto kad je kvalitetna moze lepo da izgleda, jeftinija je svakako od farbe, a i prvenstveno cuvas orginal farbu (sto jednog dana kad prodajes makinu znaci :d), a i cesce menjanje boja za one koji imaju...
Vrh