Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
To je ocigledno sada in ;) Takav kokpit sad svi furaju Opel(nova Astra, Insignia), Pezo(508), Audi(nova A4, A8, A6 skoro svi), Merka(sve klase), Bmw(sve klase takodje :d), svi sad rade to futuristicki, jbg 21 vek moraju stvari da idu napred :D
Nakon svega ovog sto je bilo sa Buldijem ne bih ja bas bii tako siguran kao sto si ti :d a verujem da i 90% ljudi vise ne veruje ni u sta dok ne vidi, jer vrlo lako moze opet da bude "tresla se gora, rodio se mis"
Ne bih znao da ti kazem, jer ja uopste, ali bukvalno uopste ne konzumiram alkohol ;) evenutalno za Novu godinu ili neko krstenje-svadbu, popijem casu vina-sampanjca, ali kao sto rekoh to je bas bas retko ;) Jedini porok koji imam je Coca Cola, a trudim se da i nju izbacim sto pre ;)
Upravo tako ;) Jos kad se uzme u obzir da su cesto u max opremi jeftiniji od konkurencije u nekoj prosecnoj opremi za po par hiljada, vrlo lako za nas standard ulaze u Best Buy :) Skoro sam ja pricao sa nekim na msn (on ce se ovde javiti ako prepozna ovo :d) i kucali se povodom novog Fiata...
Da, iako nisam fan Hyundai-a, za I30 i i40 sam cuo samo reci hvale sa svih strana za sve, od mehanike, elektornike, do udobnosti i potrosnje :) Nadam se da cu u skorije vreme provozati neki, pa da imam vise infa iz prve ruke :)
A Intel ce do tad da spava i nece da priprema nove procesore :troll:
@Fedja: Sa toliko plesa napred-nazad, jedan levo jedan desno, obrni okreni, stagniraju, nazalost nas krajnjih korisnika :( Po mom misljenju, ovo sto su uradili sa Buldijem, je katastrofalno, i ne bi smelo da se desi ni nekoj...
Rece Fedja da je lupio cifre, ali verujem da je dosta puko buraz njegov na kola, jer cinjenica je da jesu Alfe mekse pogotovu na trapovima i da se cesce kvare od recimo naseg Fiatica ;) Inace ono sto sam ja video, a i Milos koji vozi 147 rece da se krecu oko 100janke po komadu.
Ma nisi me shvatio , tj pogresno smo se razumeli :) Pricao sam za onu cenu za Alfe sto si ostavio da je mala cena ;) tj ovo
za to sam ja pricao ;)
:wave:
Pa jasno, ljudi tj alfisti to nece da priznaju, ali ko god vozi Alfu, cest je gost servisa :d :d :d Na kraju krajeva ima i ona fora: svi vozaci koji voze Alfu se medjusobno znaju. Kako? Pa lepo, upoznali se kod majstora :p :p
Sa nekog foruma ne secam se kog vec, cuo sam da je viljuska za 156 1.9 jtd 80 evra po komadu
edit evo nasao sam sta je covek sve menjao pa ima i cena
"Zamenio sam:
-ventilator kabine (polovni su 45-65 evra) jer je zbog zapušene drenaže (zemlja + jesenje lišće) postao zaleđen od vode koja...
E ovde si pogresio to je bar najasnije :d Sa onolikim medijskim cirkusom oko istog, i najavama kako kida, kako ce da jede Intel za dorucak i sve ostalo sto je bilo, ne da su dva koraka nazad, nego su otisli puta 2 :d :d
Posto sam ja to sve bukvalno sazvakao, i da ne zvacem opet aj pogledaj ovaj thread, ako tamo ne mozes da nadjes odgovor, i ne zasluzujes nov auto :p
http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=5356&highlight=Kupovina+automobila
p.s. Sto se tice limita, i posto si sam priznao da os da se...