• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Automobili

    Nekih 15bar-a :troll: Samo cepajte, obojica ste fino sredili autice, performanse pogotovu, samo napred :) Ja ako se ikad zaposlim (posto ne verujem vise ni u sta u ovoj drzavi) polako cu i ja da se prikljucim sredjivanju, do tad ,mogu samo da vas podrzavam :)
  2. BEGINER

    Dokumentarci koje vredi pogledati

    Malverzacije na berzi http://www.tubemotion.net/gallery/Documentary/Inside-Job-2010 kao i Capitalism: A Love Story http://www.imdb.com/title/tt1232207/
  3. BEGINER

    Automobili

    @FantomX: Jos samo da mu tutnes turbinu sa HGT-a umesto ove standardne, i ima da ide na 300KS :d Inace daj neke slike, novih felgi... Cuo sam da si se podnovio :)
  4. BEGINER

    AMD ili ipak Intel?

    Posto je ovde manje vise sve receno tema ide pod katanac. @Raven: Ili se unormali i ponasaj zrelo i kao sto to dolikuje normalnim i civilizovanim osobama, ili nam svima ucini uslugu i stvarno оtidii sa foruma, ja da dozvolim da dizes tenziju i podstices flejm bespotrebno i bez razloga necu...
  5. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi

    :rotf: :rotf: :rotf: K7vllrufmDc
  6. BEGINER

    Šta slušate sada... ?

    kS-zK1S5Dws
  7. BEGINER

    Preporuka za remote desktop softver

    Teamviewer jos jedna preporuka za njega... Odlican SW, free, lak za koriscenje, pogotovo je zgodan kad treba da radis nekom ko se ne razume u programe, nema pucanja prilikom konekcije, i jos je freee :)
  8. BEGINER

    HB d0minat0r

    Srecan Rodjendan covek, sve najbolje
  9. BEGINER

    Automobili

    A te gume traju beskonacno? :d :d Ako je tako, daj da menjam ovaj moj auto za 4x4 :p :p Ti pricas o novom automobilu ovde, a mi pricamo o polovnjacima... Pa cak i te gume ce se potrositi kad tad, tako da opet ce morati da menja ;) Konkretno ja sam mojim postom mislio na ljude koji sad imaju...
  10. BEGINER

    Automobili

    E sad matorac ako procitas moje postove, tj onaj opsiran, tj taj sto si citirao, videces da sam ja to isto rekao :) :wave:
  11. BEGINER

    ROCCAT Isku Keyboard

    Pojavila se u Desku po ceni od 8999 dinara odnosno 89 evra ( e sad glavni problem je sto nemam ni ovih 8 ili 9 evra , a kamoli svih 90 da je kupim :d) BNp9sZSrGrA&feature=related
  12. BEGINER

    Da li i sta trenirate?

    Ja cu ti samo reci geekovski: I buldozer su svi hvalili dok se nije pojavio i dosao nam u ruke :d
  13. BEGINER

    Da li i sta trenirate?

    Potpisujem :d Zna se ciji protein da se uzima ako se vec uzima: Ultimate Nutrition, Optimum Nutrition, Daymatize, EAS, i sto bih ja rekao Mesotek :d odnosno MuscleTech, ovo sve ostalo je katastrofa ili lutrija:d
  14. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Ikom je firma koje ima po vecem delu grada, isto kablovsko internet operater,i sasvim su solidni, uproedjenju sa ADSL-om su zmajevi :) Sto se tice lelekoma, pa on koci ustvari napredak, jer svi provajderi osim SBB zavise od njega, SBB ima svoj link ;) Ali sam i ja svestan, kao sto su i...
  15. BEGINER

    SBB povecava brzine...

    Nigde nije ni bilo problema, ti si istripvo nesto ;) JA sam pohvalio i njih i Ikom, i samo nek se kolju, sto se oni vise kolju, nama bolje, brzi net za iste pare :) :wave:
  16. BEGINER

    Fotografije snimljene vasim digitalnim aparatima

    Sad jos samo da mi ostavis adresu gajbe, de ti se nalazi komp, i kad ti je gajba prazna(obecavam da cu samo SSD da ti dignem ) :d :p
  17. BEGINER

    Automobili

    Apsolutno se slazem sa tobom... Ja da imam para, veruj mi, svake sezone bih kupovao nove gume(nebitno dal mi trebaju ili ne, novo je novo :) ), i za leto i za zimu, sve cetiri, i to bih uzimao kvalitet, iskljucivo Miselnike ili Bridgestone, ali posto para nemam, posla nema(jos uvek), moram da se...
Vrh