• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Stvari koje vam nisu potrebne, a drugima bi znacile... Ako neko ima, a ne treba mu.

    Bio bi, tj bice moja malenkost ljubazna (to mi je srednje ime), pa kad dobijem vent, dogovoricemo se nesto ;)
  2. BEGINER

    Stvari koje vam nisu potrebne, a drugima bi znacile... Ako neko ima, a ne treba mu.

    ja za noctua nf-p14 tj za kuler :)
  3. BEGINER

    Mega Skot - Half Life :D

    Duplo slavlje :) Nek su ti sa srecom oba
  4. BEGINER

    Mega Skot - Half Life :D

    Srecan Rodjendan, sve najbolje
  5. BEGINER

    Preminuo Petar Kralj

    Odlazak jos jedne legende, po mom misljenju, jedan od najboljih domacih glumaca, nek mu je laka zemlja :(
  6. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Ljudi ocigledno zaboravljate jednu stvar, a to je da je i muzika kao i sport, kao i filmovi, kao i sve ostalo danas postalo show-biznis (sa naglaskom na biznis) i gde je bitna jedna jedina stvar, sa sto manje, napraviti sto vise(naravno kesa ne lesnika) a to se zove profit. Dakle svidjalo se to...
  7. BEGINER

    Problemi sa mrežom

    Jok, meni sve sljaka perfektno... I na Lelekomu i na Bip-u :d
  8. BEGINER

    Predlozi

    Pa verovatno da moze preko nekog FF Addons-a, potrazi neki koji blokira javu, pa vidi
  9. BEGINER

    Predlozi

    Look here http://www.pcaxe.com/forum/showpost.php?p=176239&postcount=287 I tako su bizzardo i Beagle nestali u tisini :d
  10. BEGINER

    RAM

    c-p-r ti je vec odgovorio, a ja bih dodao obrada video fajlova moze da proguta podosta memorije (animaN to najbolje moze da ti potvrdi :) ), a i znas kako, bar sto se memorije tice, od viska glava ne boli ;)
  11. BEGINER

    LA Noire: Official Story

    Svi smo vec dobro upoznati sa mafijaskim igrama poput Scarface-a, Godfather-a, GTA i naravno legendarne Mafia :) Kompanija Rockstar je izbacila novu igru, slicnu Mafiji, ali ste ovog puta u ulozi detektiva :) Igru jos nisam probao, ali probacu je u skorjie vreme, a koga zanima nesto vise o...
  12. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Bilo je vec, ja kacio :)
  13. BEGINER

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    Jedna jedina- Two and a Half Men (do 8 sezone dok nisu izbacili Sina,mozete da volite ili mrizte Carlija Sina, ali kao glumac objasnjava) ;)
  14. BEGINER

    Joe Frazier R.I.P

    Ne znam da li ovde ima fanova boksa, i da li prate, ali nazalost od raka jetre, otisao je jedan od velikana plemenitog sporta :( RIP Joe Frazier oHwlJzm7uyo
  15. BEGINER

    Pitanja za razvojni tim Bulldozera

    Na sekiru niko i nista nije otporno :troll: :sekira:
  16. BEGINER

    NZXT Sentry Mesh

    Pa ja sam pricao i pricao, ali ocigledno moje postove niko ne ferma :P... Carina nasa ti je kao lutrija, nekad za eto 80 evra mozes da puknes skoro duplo, a znam slucajeve de su ljudima stizali paketi vrednosti od 500-1000 evra a da cak nisu ni placali carinu :) Kao sto rekoh, nasa carina= lutrija
  17. BEGINER

    [Rešeno] HELP, opera nema meni

    Kao sto ti je Stream vec rekao, ili imas ctrl+F12 i odmah odes u Preferences i tamo mozes da namestis sta ti dusa pozeli :) :wave:
  18. BEGINER

    Pukotina na Antarktiku

    Turu-ruru-turu-ruru Zona Sumraka :d Logicno mi je da dolazi do takvih stvari, ipak i zemlja konstanto evoluira i promene su ocekivane, ko zna sta nas ceka u buducnosti jos. Ne verujem u smak sveta, jer do sad je masila i Baba Vanga, i onaj mucenik sto je vise puta najavio smak sveta nego sto...
  19. BEGINER

    GTA V

    @gx-x: aj napisi nesto vise o modu ovde(sta menja jos, jer radi losije sa modom ili bolje, tj dal podize zahtevnost i slicno), da znam dal da ga vatam :), jer ovo sa klipa izgleda brutalno dobro :eek:
  20. BEGINER

    Vase Speedtest i Pingtest brzine

    @cpr: Verovatno je zbog stelovanja mreze i ovog povecanja od 15og sto vam sleduje ;)
Vrh