• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Automobili

    Ne tripuj se da nije folija, folija je upitanju, samo je uradjeno vrhusnki, tj kvalitet same folije je odlican, cak i na jednom Lambu i na Bentley-u je radjeno folijom, em je moderno, em je prakticno... ako ne verujes, evo pogledaj sam link ;) http://www.autografika.rs/presvlacenje-folijom/...
  2. BEGINER

    U Srbiji gladno 140.000 mališana

    Samo bih zamolio, da posto tema je dosta skakljiva da svi ucesnici prilikom pisanja postova i iznosenja svog misljenja, dobro razmisle sta ce napisati i nacin na koji ce to uraditi, da bi postovi bili izneseni na jedan fin i kulturan nacin, da ne bi smo temu bzvz zatvarali, a korisnike...
  3. BEGINER

    Automobili

    @FantomX: E to se zove mat crna (kvalitetna folija), a ne ovo sto kod nas rade... Inace em je auto odradjen vrh, em je sam auto :balavim:
  4. BEGINER

    [MDPC] Project Thirty (Corsair 600T) worklog

    Sjajno JBL :appl: :) Samo nastavi dalje. p.s. Ne mogu da docekam finalni mod tj da sve bude tuto kompleto :D, ima da bude bas bas :balavim:
  5. BEGINER

    Postenje se isplati

    Zamolio bih ucesnike teme da obrate paznju na dalje pisanje i komentarisanje u temi, jer ce sporni postovi(vredjanje, hejt, flejm, spam i svi postovi koji krse pravila foruma) biti brisani momentalno, a korisnici ce dobijati warn poene
  6. BEGINER

    Desktop mod 2011

    Nema na cemu, drago mi je da sam bio od pomoci, i da sve vise ima ljubitelja dark moda ;) :wave: p.s. Najssss :)
  7. BEGINER

    Problem sa internetom.

    Preskoci :d, i stavi Nod ili KIS u kombinaciji sa MalwareBytesom na 15-20 dana, i nemas greske ;)
  8. BEGINER

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    Pa znas kako, tesko ili ne, meni je dovoljno sto mi je serija sa njim bila vrh, od kad je dosao Aston na njegovo mesto, ja se smorih, a i po tabelama, serija nece dugo, daj Boze da sastavi jos ovu 9tu sezonu, ili ce vtatiti Sina definitivno ;)
  9. BEGINER

    Tri windowsa na jedan hdisk 500gb

    Nisam bas siguran 100% ali mislim da je Siemon resio problem oko duzine trajanja sistema ;)
  10. BEGINER

    Stvari koje vam nisu potrebne, a drugima bi znacile... Ako neko ima, a ne treba mu.

    Hvala tebi sto si nam poslao i na lepim zeljama :) :)
  11. BEGINER

    Postenje se isplati

    Amen to that... A ako ti je Brazil preskup, na Kubi bi sa tim parama mogao da budes kandidat za premijera :d :wave:
  12. BEGINER

    Stvari koje vam nisu potrebne, a drugima bi znacile... Ako neko ima, a ne treba mu.

    Upravo stigla Noctua. Hvala puno Simeon za sve :) :wave:
  13. BEGINER

    Automobili

    Mislis da imamo koga da zadimimo ko ljudi :p :p :p Posto ne smem sa sigurnoscu da tvrdim, ali mislim da i stok bravo bi se klao crtu na crtu sa nabudzenim Cliom ;)
  14. BEGINER

    Postenje se isplati

    Svaka joj cast na postenju, ali sa druge strane ispala je magarac (tuzno ali tako je) Sto se lika tice.... Svaka rec je suvisna
  15. BEGINER

    Problem sa internetom.

    Da me ne razumes pogresno, i ja sam koristim nod, ali nije bas najbolje resenje.. Ume da ciste fajlove detektuje kao virus, a desi mu se da mu pravi viruscic pobegne, zato je tu MB da ga dopuni ;) Aviru nisam ni probavao, koristio sam jedno vreme KIS, ali jok, nekako sam veran nod-u :d a inace...
  16. BEGINER

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    Nisam bas, mislio sam na dve, tri, cetiri scene bar :p :d :d
  17. BEGINER

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    Nop i opet nop (bojim se da je potrebno vise i to mnogo vise od jedne scene sexa da bih pratio neku seriju :d :d )
  18. BEGINER

    Problem sa internetom.

    Odgovorio ti je da je kod Telekoma ;) A sto se AV-a tice, pa ni nod nije sjajan da se ne lazemo , prijavi lazne viruse, a pusti prave :d Al zato u kombinaciji sa jos Malwarebytes i jos par stvarcica je pun pogodak :D
  19. BEGINER

    Automobili

    ^ Dobar dobar :d a nemaju svi cipovan i nadr**n autic ko ti pa da leti, pa posto mu je zadnja vuca, brze ide ako vozi unazad :p :p Mislio sam vremenski cika Vule, bas dugo vozi Engleza... Od 2005-6 on vozi Engleza, tj desnjaka ;)
  20. BEGINER

    Automobili

    Ovaj lik je iz Zrenjanina isto.. Moguce da je isti lik, ne znam... Ali ono sto sam ja video, a video sam par passata, i Vectri C, bile su ok uradjene.. E sad domi, tkaodje uzmi u obzirj jednu stvar, budzeni i seceni auto, i muljani, nikad i nikako ne moze biti isto sto i fabricki ma koliko...
Vrh