Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
730W Thermaltake Smart SE SPS-730M Modularno, 14cm fan/SPS-730MPCBEU
http://goo.gl/oEAzaR 8.690 din
Vise nego dovoljno za tvoju masinu, mozes sve oc bez problema.
Kapa dole Stimu i Duletu.
E ovo je Dule lep klip, dobar humor (ne za decu) i bez izvestacenih da ne kazem fake fora.
Jako lepo za gledati i slusati, jednsotavno ali opet jako detaljno.
Jedina zamerka, samo malko tipa 10/15% smanjite pozadinsku muziku.
Rezija i motaza/kamera, ko god da je...
@5rovic
Ja realno svaku igru koja mi se svidja najmanje odigram dva puta.
Prvi put igras lose jer se upoznajes sa mehanikom igre, protivnicima, oruzijima, alatima itd.
Nista ti nije jasno, previse informacija odjednom.
Tek na pola igre pocinjes da kapiras neke stvari i kako funkcionisu.
A kad...
Od tih novih od kad je promenjen pricip jedino re4 da bas valja.
A Svaki re je sve gori i gori koliko postaje neozbiljna goffy igra.
Dakle prvi deo kuca,
zombiji, psi, hunteri, himere, ajkule, biljka , zmija , pauci, tajran itd.
Sve relativno normalni protivnici.
U re6 pucas u T-rexa sa okom...
@medolinos
Klot new game, ne new game + i te fore. Dakle od 0.
Evo update p0p1zde0 sam! Ubagovao mi se na mostu na sajli i pao u smrt.
Inace sem toga nsita vise nije poslo naopako.
Na oko 60% igre sam oddigrao celu prvu mapu i sve moguce glavne i sporedne kvestove
http://goo.gl/MGfWAH
Za pcie 2 i 3 se ne brini, to je prodavanje magle, realnog primetnog uticaja nema.
Sto se tice kulera za taj cpu bilo koji od 30/40e je vise nego dovoljan,
bolje ulozi taj ostatak para u jacu graficku jer ti je ta poprilicno slaba za novije igre
osim ako ti ne smeta sve low/medijum i 35 fps-a.
Da, batalim projekat do mozda sledeceg vikenda :)
Sad sam se vec navezbao, znam mehaniku i fiziku igre kao i gde je sta,
konfiguraciju protivnika itd.
Resistance booster i speed booster su majka :)
a iskustvo (vec predjena igra jednom) je neophodno za ovako nesto.
A bice naravno veoma tesko...