Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Martini
Temperature su ti ok, a to sto ti OC tu kartu dobio si 1 mozda 2 frejma vise dok je karta nategnuta do daske nepotrebno.
To nije gejmerska karta niti je bila za igranje i kad je izasla.
Prodaj, dodaj jos malo para i kupi nesto krsteno / polovno ako se vec igras pa uzivaj.
@Slash
Nicu...
Sredio sam pomocu ovoga: https://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx
Odlicna stvarcica probajte.
Nasao sam nesto funkey i na oko totalno random, (inace na toj listi sve normalno napisano i sortirano)
a ovo je neki: f1d78g6d9f870g68d7f6g87df6g8d26fg program?!
Ubio to shajze...
Nema nigde ni u regisstry ni u program data epicscale niti bilo sta slicno, ja sam navukao neku varijaciju toga izgleda.
Svi antivirusi (gomilu sam ih naredjao) nadju, obrisu, ociste,
ali svaki sledeci restart se opet sve povampiri, ko zna gde se to uvalilo u registry...
Ja sam izgleda zapatio ovo shajze, ali ne zove se epic bla bla neko mi pise svchost.exe proceses 50% cpu-a jede.
Svi antivirusi ga nadju i obrisu (mogu i ja rucno) ali svaki sledeci restart opet se povampire ti fajlovi u windows/temp folderu. Ako rucno ubijem proces vise se ne startuje do...
Nece to nikad da zazivi, ljudi hoce da se trampe menjaju i te fore,
gomilu njih ne zanima igranje online / multiplejer bla bla.
Sta kad idem na vikendicu na nedelju dana gde nema neta uopste, mogu da se slikam?
Da, vazi...
Niko nije rekao da je muzika glasnija od glasa, nego da je generalno malo glasnija nego sto bi trebalo.
Ne treba da se ugasi muzika, nego da se samo malo smanji.
U nekim delovioma ( zavisi od dela pesme ) malo smeta da se sluza razgovor, ne da se ne cuje, nista vise.
Koliko je hardver otisao ispred softvera? Na stranu katastrofalne optimizacije za PC igre.
Ranije se nije toliko brzo razvijao (govorim o periodu od dx9 pa na dalje)
Ne mora skroz, nek drnda u pozadini, ali u pozadini,
nekada je iste jacine kao i glas, a nekada cak i malko jaca sto ponekad smeta da se razume bas svaka rec.