Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Next gen igre (a to su sve koje ce izlaziti navravno u buducnosti)
upregnu lepo 6 ili 8 jezgara bez problema, taj tvoj cpu je debelo usko grlo za 270x kamoli za 280x
@NekoB
To mi je deformacija iz davnih pocetnickih dana.
Igrali smo resident evil na ps1 davne 1996 ali nismo imali memorijsku karticu, dakle smrt = kraj.
Nema check point nema save game, nema restart chapter i slicno, bukvalno si umro.
Igra je bila horor zanra pa je cela ta napeta situacija...
Da, taj rad. To mi profesionalna deformacija u igrama (gde je to moguce)
Na random se sponuju ti explozivni zombiji po ulicama u sred krkljanca,
ima i raznih misija gde ti uzme ceo inventar, da samo jedno jadno oruzije i ubaci te sa njih 4-5 ljudi ne zombija da se boris sa 0 lecenja i slicno...
Juce zavrsio igru, na prvoj mapi (gradu) sam odigrao sve side kvestove kao i sve karantin misije,
chalenge misije nisam radio jer su samo time limit bazirane sa idi od tacke a do b ili ubijaj na neki specifican nacin,
sto mi nije neka zabava nego je vise stresno.
Vrtoglavo skace tezina...
Optimizacija i nije bas sjajna,
kod mene i radi jos ok, ali tek posle 1.4 verzije,
na dugoj masini je i dalje ne igriva zbog seckanja.
Sve u svemu igra je dobra,
radim sve zivo osim glavnih misija, dakle tek kad mi nestane side kvestova,
chalenge-a, kontanimiranih zona, i svega ostalog tek...
Ne bih da trolujem mozda na prazno, ali na svim forumima najezda clanova sa 1-2 postom i svi kupuju kompove od preko 1000e.
Ako nije p0dje8avanje, super je komp.