• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    DirectX 12

    dx12 i mantle se jako kolju, odlicno!
  2. Dexter013

    snimanje gameplay-a na ps3

    Mozes da snimas cime god oces, tv vidi komp i obrnuto konzola vidi tv i obrnuto, a pc snima sliku sa tv-a i to je to. Drugar imao ps3 snimao bez problema preko pc-ja a imao je nvidija kartu. Guglaj malo moze 100%
  3. Dexter013

    Google vs. Google Talk (.exe)

    Da da, to je to ne moze vise da se uloguje...
  4. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    Dying light trovanje do kome, idem na 0 smrti :)
  5. Dexter013

    nVidia GTX 970/980 serija

    Kao pravi politicar, prica satima a nista ne kaze bitno. Nesporazum kao nismo znali, nismo bas lepo objasnili, nikako nije moglo da ta karta ima 4 gb (iako gtx 980 ima) i oni su nekako da ucine kupcima za dzabe ugurali tih 1 gb ( 512 mb ustvari) caki ako je to bilo nemoguce, ali su je...
  6. Dexter013

    Typhoon.X (sveee)

    SVE NAJBOLJE COVEK!!!:wave:
  7. Dexter013

    Javno pismo generalnog direktora kompanije NVIDIA u vezi GTX 970 kontroverze

    Karta je dobra tu nema polemike, da im 4 gb nema, ima 3.5gb, a onih 512 mb bolje da ne koristi jer ode fps u nekim slucajevima na dole. Dakle obrni okreni jeste jaka , da li su lagali namerno, jesu, jos se i dalje prave blesavi i guraju pod tepih i slicno. It is not a bug it is afeature... Jadno.
  8. Dexter013

    Visoka temperatura procesora!!!

    To su klasicne temperature bez ikakvog kulera, garant nije dobro naleglo hladjenje na procesor. Proveri opet.
  9. Dexter013

    Java programer potreban, rad od kuce.

    Java programer potreban kod mene u firmi gde sam vec 6-7 meseci, rad od kuce. http://goo.gl/3hYzYa
  10. Dexter013

    snimanje gameplay-a na ps3

    Kakve veze ima nvidija ili amd, obe karte snimaju bez problema.
  11. Dexter013

    GTX 960 vs R9 280x

    280x je majka za tu kartu, pogotovo sto mozes uzeti polovnu sa racunom i garancijom za duplo manje para nego novu gtx 960 a imas jos 1 gb rama vise. Obrni okreni negde 10 % negde 30% je jaca karta 280x od gtx 960 http://goo.gl/XSZW3P
  12. Dexter013

    Abe oddworld REMAKE - Oddworld: New 'n' Tasty u prodavnicama

    Kontrole na dzojpedu su malo bezveze ne moze da se krece na krstic (ja mrzim analog) na krsic su razgovori. Uvek trci sem kad se analogni stavi na pola sto je r3tardiran0 skroz... Skok napred iz mesta nije vise na jedno dugme kao ranije, nego klik pa posle milisekunde napred. Sve ostalo je...
  13. Dexter013

    Abe oddworld REMAKE - Oddworld: New 'n' Tasty u prodavnicama

    Stara dobra legendarna igra, ko je igrao ranije i sad ce, ko nije nek proba. Teska pametna ali i zabavna igra kao i vecina tih starih kalsicnih igara. http://goo.gl/nmKBTG gZknADLA8lQ
  14. Dexter013

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Sad ce da se javi neko i kaze da ne voli da gleda stare gluvo neme crno bele filmove...?
  15. Dexter013

    Da li sam ispao glup sto sam uzeo i7 3820..

    Super ti je masina, opusti se i uzivaj.
  16. Dexter013

    Dying Light

    @Grozdan Odigraj celu igru ili bar do druge mape pa javi utiske. Danju dominiras, nocu se skrivas. Igraj nocu pa pravi buku, javi kako si se proveo. Dakle jedno oruzije tipa pajser koristices do kraja cele igre vecno? Nije realno znam, ali je besmisleno da se nikad nista ne kvari i traje...
  17. Dexter013

    Da li sam ispao glup sto sam uzeo i7 3820..

    Nisi lose prosao, opusteno, cemu takve tvrdnje?
  18. Dexter013

    4790k voltage?

    Pitao si default sa turbom, to ti je to za idle i load.
  19. Dexter013

    4790k voltage?

    0.96v do 1.008 +-
  20. Dexter013

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    ida 1/10 birdman 1/10 foxcatcher 1/10 Svi su jako dosadni, neki su malo hipsterski, neki su pseudo intelektualni. (inace ne lozim se na transformerse i placenike) Zaobici...
Vrh