Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Mozes da snimas cime god oces, tv vidi komp i obrnuto
konzola vidi tv i obrnuto,
a pc snima sliku sa tv-a i to je to.
Drugar imao ps3 snimao bez problema preko pc-ja a imao je nvidija kartu.
Guglaj malo moze 100%
Kao pravi politicar, prica satima a nista ne kaze bitno.
Nesporazum kao nismo znali, nismo bas lepo objasnili, nikako nije moglo da ta karta ima 4 gb (iako gtx 980 ima)
i oni su nekako da ucine kupcima za dzabe ugurali tih 1 gb ( 512 mb ustvari) caki ako je to bilo nemoguce,
ali su je...
Karta je dobra tu nema polemike, da im 4 gb nema,
ima 3.5gb, a onih 512 mb bolje da ne koristi jer ode fps u nekim slucajevima na dole.
Dakle obrni okreni jeste jaka , da li su lagali namerno, jesu,
jos se i dalje prave blesavi i guraju pod tepih i slicno.
It is not a bug it is afeature...
Jadno.
280x je majka za tu kartu,
pogotovo sto mozes uzeti polovnu sa racunom i garancijom
za duplo manje para nego novu gtx 960 a imas jos 1 gb rama vise.
Obrni okreni negde 10 % negde 30% je jaca karta 280x od gtx 960 http://goo.gl/XSZW3P
Kontrole na dzojpedu su malo bezveze ne moze da se krece na krstic (ja mrzim analog) na krsic su razgovori.
Uvek trci sem kad se analogni stavi na pola sto je r3tardiran0 skroz...
Skok napred iz mesta nije vise na jedno dugme kao ranije,
nego klik pa posle milisekunde napred.
Sve ostalo je...
Stara dobra legendarna igra, ko je igrao ranije i sad ce, ko nije nek proba.
Teska pametna ali i zabavna igra kao i vecina tih starih kalsicnih igara.
http://goo.gl/nmKBTG
gZknADLA8lQ
@Grozdan
Odigraj celu igru ili bar do druge mape pa javi utiske.
Danju dominiras, nocu se skrivas.
Igraj nocu pa pravi buku, javi kako si se proveo.
Dakle jedno oruzije tipa pajser koristices do kraja cele igre vecno?
Nije realno znam, ali je besmisleno da se nikad nista ne kvari i traje...
ida 1/10
birdman 1/10
foxcatcher 1/10
Svi su jako dosadni, neki su malo hipsterski, neki su pseudo intelektualni.
(inace ne lozim se na transformerse i placenike)
Zaobici...