Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Stavi clone mod i imaces identicnu sliku uvek na oba monitora.
Ako neces klon mod onda podesi koji ti je primarni i tu ce uvek da ide igra i chrome i taskbar i sve zivo.
Deski klik na desktop / screenresolution / pa tu podesis koji hoces da je glavni koje rezolucije itd.
To je premijum platforma jos uvek,
sicice jos malo ddr4 medju nas smrtnike,
i ja planiram da se selim na intel/ddr4 a Dunja dobije moju masinu (cpu / mb / ram)
Dobio si dosta sugestija.
Ako vec palniras da das 40 000 na matoru gtx 770 dodaj jos par hiljada i uzmi zver gtx 970 http://goo.gl/VsxDhM
sto se tice napajanja neces oznojiti ni ovo: http://goo.gl/lvCKFZ
@noodi
Ona je malko slabija od gtx 970, dakle da kazemo da vredi nova oko 40 000 po trenutnim cenama.
Odbijes sto je polovna i nema garanciju.
25/30k +-
Avatar moze da stavi random sliku sa neta za 5 sekundi, ni8kakav problem.
Moja masina sekcija je tu da odbije trolove i da im zada malo vise posla u nadi da ce odustati od kreiranja profila.
Dakle regularni clanovi uvek mogu da napisu NE ZNAM i to je skroz ok
ako medju prvim postovima pitaju...
@sinda
Uvesti malo rigorozniji nacin prilikom registrovanja novih clanova,obavezan avatar,obavezno popunjavanje sekcije "moja masina", pa kontam da bi se oni neozbiljni koji se registruju samo da bi trolovali forum i trosili necije dragoceno vreme,smorili u startu i odustali....a svako ko je...