• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Ccccc amaterski.... :)
  2. Dexter013

    Ponovo smo prvi na svetu!

    Lepo, nema sta!
  3. Dexter013

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    HAHAHAHAHAHA! Ambalaza!!
  4. Dexter013

    Problem sa monitorom :/

    Stavi clone mod i imaces identicnu sliku uvek na oba monitora. Ako neces klon mod onda podesi koji ti je primarni i tu ce uvek da ide igra i chrome i taskbar i sve zivo. Deski klik na desktop / screenresolution / pa tu podesis koji hoces da je glavni koje rezolucije itd.
  5. Dexter013

    Napajanje preporuka

    Minimum http://goo.gl/3kjflf
  6. Dexter013

    pomoc oko konfiguracije i kupovine....

    @roseLeGeNd Vec sklopljene random gluposti i to iz shishatrona, nemoj tako da savetujes ljude. 250 i 260 graficke da se sit naigras u 20 fps-a...
  7. Dexter013

    Avexir predstavlja RAIDEN seriju DDR3 memorijskih modula

    Ima previse tog belog i ima mesta, samo se snizi nista drugo, ne mora da je klasican ali ni ne mora da je toliko nepotrebno veliki. To je za moj ukus.
  8. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Nema nas... http://www.geforce.com/GetWitcher3
  9. Dexter013

    Avexir predstavlja RAIDEN seriju DDR3 memorijskih modula

    Lepo izgleda samo da nije taj visoki fazon.
  10. Dexter013

    Da li sam ispao glup sto sam uzeo i7 3820..

    To je premijum platforma jos uvek, sicice jos malo ddr4 medju nas smrtnike, i ja planiram da se selim na intel/ddr4 a Dunja dobije moju masinu (cpu / mb / ram)
  11. Dexter013

    Sugestije, saveti, konfiguracija 200.000 rsd (3d vizuelizacija)

    Dobio si dosta sugestija. Ako vec palniras da das 40 000 na matoru gtx 770 dodaj jos par hiljada i uzmi zver gtx 970 http://goo.gl/VsxDhM sto se tice napajanja neces oznojiti ni ovo: http://goo.gl/lvCKFZ
  12. Dexter013

    Predlozi

    Pa brisite onda i banujte, eno otvorio par istih tema na par mesta...
  13. Dexter013

    Koju matičnu ploču?

    http://goo.gl/q8ctxa http://goo.gl/d2gza
  14. Dexter013

    Procena konfiguracija i komponenti

    @noodi Ona je malko slabija od gtx 970, dakle da kazemo da vredi nova oko 40 000 po trenutnim cenama. Odbijes sto je polovna i nema garanciju. 25/30k +-
  15. Dexter013

    R9 285 vs R9 280x

    +1 280x
  16. Dexter013

    Upoznavanje sa PowerColor brendom

    Jako lepo napisano i objasnjeno sve zivo, a posle ovoga moram da priznam da malo vise cenim ovaj brend nego ranije.
  17. Dexter013

    Predlozi

    Avatar moze da stavi random sliku sa neta za 5 sekundi, ni8kakav problem. Moja masina sekcija je tu da odbije trolove i da im zada malo vise posla u nadi da ce odustati od kreiranja profila. Dakle regularni clanovi uvek mogu da napisu NE ZNAM i to je skroz ok ako medju prvim postovima pitaju...
  18. Dexter013

    Predlozi

    @sinda Uvesti malo rigorozniji nacin prilikom registrovanja novih clanova,obavezan avatar,obavezno popunjavanje sekcije "moja masina", pa kontam da bi se oni neozbiljni koji se registruju samo da bi trolovali forum i trosili necije dragoceno vreme,smorili u startu i odustali....a svako ko je...
  19. Dexter013

    Wolfenstein: The Old Blood

    Majko moja pa ovo ako ima 30 fps-a, a konstantno pada ispod...
Vrh