• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Horizontalne linije na monitoru.

    @Tesla Koliki imas sad budzet trenutno (ako imas uopste) a koliko bi mogao kasnije da izdvojis za monitor pa da damo neke sugestije konkretno?
  2. Dexter013

    [Rešeno] grafika 970

    Kolega po grafici, nek te sluzi u zdravlju!
  3. Dexter013

    Zamislite ovakav mod. Ovo je PC DESK MOD. A ja hocu malo izmena ;)

    Ovo je meni super ideja, ove modove astala i zidova gotivim dosta. Samo udri covek!
  4. Dexter013

    Napajanje se gasi

    Baci to u kantu druze kad ti vec nije neophodno za bilo sta, a ako ces da se ucis nadji nekoga ko je strucnjak pa uz njega lagano na praxu.
  5. Dexter013

    JVC CD-R

    Neko nesto reze u 2015 ? :) Disk nisam pipnuo godinama...
  6. Dexter013

    Pojacanje racunara

    Ugasi sve sem igre, kad je igra, i to je to. Naravno start up sve pogaseno sto mu ne treba i 90% igara ce raditi sasvim ok. GTA 5 nece naravno i slicne, a nema ni poente na takvoj masini.
  7. Dexter013

    Pojacanje racunara

    4 gb rama je sasvim ok za 90% igara, nek dokupi kasnije jos 4 gb i cao. Ako sad uzme krs graficku bacio je pare bukvalno jer nju sigurno nece da menja skoro a i ako je menja baca pare niz vetar sa kupujem prodajem novo polovno. Ram nek saceka kupovinu malo kasnije i to je to.
  8. Dexter013

    [Rešeno] 2 particije na externom

    Mozes i iz windowsa ako imas 7. Otvori control panel pa gore u search-u kucaj " Partition " bez navodnika naravno. Izacice ti create particions administrative tools ili tako nesto. Tu u tom alatu desni klik ili kako vec pa obrisi obe postojece, dakle delete, nakon sto su obe obrisane imaces...
  9. Dexter013

    Pojacanje racunara

    Nista jace tu ne treba stavljati zbog napajanja http://goo.gl/CzKT7R AMD 250x za tebe puna kapa, i ne probija ti budzet, (ako mora samo novo) verovatno imas monitor nativne rezolucije 1600x900, ili manja, pristojno ces se igrati na toj grafickoj. A mozes i nesto jace ali polovno samo obavezno...
  10. Dexter013

    Da li je 600w dovoljno?

    Pa logicno je, da je sad toplije jer napajanje vise radi i vise je optereceno. Ukoliko se ne gasi ili ne resetuje sve je ok. Jedino je problem ako kulja uzasno vreo vazduh, a ako to nije situacija opusti se i uzivaj.
  11. Dexter013

    Dexter

    Pozdrav nadimenjace :) Dobrodosao!
  12. Dexter013

    Kupovina PS4

    Stvarno greota http://goo.gl/K41zmM
  13. Dexter013

    Programiranje pomoc:)

    Moj savet, java.
  14. Dexter013

    Konfiguracija za Sims

    Bice skroz ok legendarni lc.
  15. Dexter013

    PS2-UlauncELF, PS1 igre

    Ima extra emulatora za ps2 i ps1 koji rade savrseno, ako ti to odgovara.
  16. Dexter013

    Konfiguracija za Sims

    Radili su na oko 55/60 fps-a na atlonu II x4 3000ghz i 6870 ne na ultra ali odokativno na very high. To nek ti je orijentir.
  17. Dexter013

    Potrebna pomoć oko mikrofona za stream-ovanje

    il dolaze u obzir kvalitetnije sluske sa mikrofonom?
  18. Dexter013

    Pomoc oko pojacavanja racunara!!

    Od babe ne moze devojka, iskreno... Na toj kanti uz doplatu od 100e ukupno neces nista moci da igras cak ni na katastrofalnih 30 fps-a na medijum detaljima na 1366x768. Polovna gtx 670 je 150e ili neka 270x ti je 100e solo, a ti trebas i cpu da menjas i da dodajes jos rama + napajanje ti je...
  19. Dexter013

    PCAXE Gameplay - Kung Fury #1 - Proka Roka

    Napokon! :)
  20. Dexter013

    Problemi sa kretanjem misa u igrama

    Mouse smoothing opcija ako ima u igri, probaj, javi. + koje igre? koji mis?
Vrh