Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja bas ne razumem sta je sa misem, secka, koci, previse brz, spor, o cemu se konkretno radi?
Imas u nekim igrama opciju smooth mouse, obavezno je upali.
(opcija treca od gore)
ili da gasis akseleraciju i u win i u igri, ako na to mislis uopste.
Sajam je najmanje imao veze sa racunarima i hardverom,
a ostalo je bilo sve sto inace ima i u prodavnicama i na sajtovima po istim cenama.
Nema veze video neke ljude, neke nove upoznao, lepo vreme bilo, fino.
Zar je bitno graficki dal je pes ili fifa lepsa realno (minu su oba isti djavo)
pogotovo na wide kameri na kojoj svi igraju, a igrace izbliza vidis samo kad je replay i radovanje
a to 99% ljudi ne daj boze da ikada pogleda. :)
Oooo fal fala ljudi!
Mator konj da, 33 leta nakrcao, inace ko je iz Pancva ili okoline i kome nije daleko
nek slobodno svrne ako je u prolazu na pivce sok kiselu sta god vec.
Detalje dobije na pm.
Probaj ovo:
1) klik na Start --> U search box, kucaj cmd
desni klik na cmd pa ---> Select "Run as administrator".
2) kucaj u cmd ovo:
netsh int ip reset resetlog.txt
klikni "Enter".
3) restartuj komp
javi
Ako ni ovo odmah ne proradi posle restarta kompa, restartuj ruter
javi
Nijedan, prastari soket i platforma, nema poente, nista neces dobiti ako stavis neki drugi koji je takodje 10 godina star...
Od babe i ako se nasminka ne moze devojka da postane.
Procesor ti je isuvise slab, suvise je i mator, nisu ni te igre toliko nezahtevne.
Mozda ti nesto ogranicuje fps, pola refresh rejta od 60 je 30 itd.
Ko ce ga znati.