Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Taj cpu na defaultu jede sve igre sa pola snage...
Nista se ne dobija silovanjem OC u ovom slucaju
dakle cisto temperature radi i estetike moze bolji kuler ali ne mora realno, mada cpu je na granici jer sibate OC sa ko zna kojim votazama.
250e :)
hWala?!
Za 2500e uzmes sve skoro najskuplje,
dakle cpu i7 po zelji ja bih 4xxx batali ddr4 platformu besmisleno je skuplja a ne dobijas skoro nista.
ssd 250gb
amd 390x ili gtx 980
2tb hdd ili koliko ti vec treba
700w napajanje po zelji
kuciste po zelji
16 gb rama
I neces potrositi...
Sve promene su ovde: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/document/Changelog-1.12-ENG.pdf
@Proday
Crveni mutageni su najredji, a mozes da ih farmas ovde kad si neki 10/11 lvl
imas ovde na dva mesta (crveno na mapi oznacio sam ti)
bethemold bubu veliku, ubijes je na ova dva mesta...
gog ti je identicno kao i gusarska verzija samo kao legalna,
znaci ne treba lek ne treba nista samo instaliras i pokrenes, mozes na 50 kompjutera i to svi odjednom, radice normalno.
Ability poene trosi u zavisnosti od stila kako igras.
Macevi (crveni skilovi) su ocigledni, veci dmg, veca sansa za kritikal itd.
Hteo ne hteo maceve ces uvek koristiti, moj savet je da jedno od 4 drveta
(tj. tri komada stavis maceve i crveni mutagen sto veceg lvl-a)
Drugo drvo stavi na...
@Mak
Karata ima toliko jer oba igraca imaju 30 i kusur specijalnih+vremenskih + univerzalne i sve to x2 na kraju.
Evo ti ceo komplet ja odradio samo da stampas :)
https://www.dropbox.com/sh/h06f9s5e0rnw7mc/AADbT9lxKnQaZQCJbT32SYaha?dl=0
Za xbox je bio nilfgard i north dekovi a sad ostala...
U realnom radu neces osetiti niti videti nikakvu razliku izmedju ddr3 i ddr4 platforme...
" zasto ne ddr4? valjda bi trebalo da je bolja od ddr3 "
Zato sto cpu slicne snage na ddr 3 i 4 platformi rade skoro apsolutno isto, dakle sama memorija nije bolja/platforma.