Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Instaliraj sa diska ili drugog cistog flesha,
garant ti je tu izvor problema jer nams D particiju, dakle nema odakle da krenu shajza,
a da nemas mozda neku krljavu editovanu verziju samog wina?
@Tesla
Ja imam poslednje i radi sve ko sat, nisam se na max odvrnuo jer neke opcije su budalastine a sakate fps vizuelno nema teorije u igri da ih primetis. Baci oko ovde sta koliko zahteva i sta ustvari dobijas i koliko : http://goo.gl/tPdM78
Sto se same igre tice ovo je definitivno najbolji...
Sve sto je Fallout 3 izrekao podrzavam skroz, +1 od mene,
samo nemojte da sam i ja tu, nema potrebe i ovako sam prosle ventilatore poklonio nekome
kome su extra legli u svakom smislu i esteski i finansiJski.
Cek malo, kako si narucio jedno a dobio drugo? Gde si to uzeo i ko te je prevario?
Ne mozes da resis jer ti je jednostavno slab racunar,
isto kako bi resio da dete od 10 godina i 35 kg nosi ceo dan dzakove od 50 kg... :)
wot nije nezahtevna igra, problem je neoptimizovanost i nesposobnost developera da je ubace u kolosek sadasnjeg veka.
Igra koristi samo i samo jedno jezgro a taj atlon i ako je x2 cpu, za wot je single core cpu,
a to solo jezgro je poprilicno slabo u poredjenju sa recimo i3 3xxx ili 4xxx od...
http://goo.gl/tPdM78
Neke stvari imaju uzasno malo razliku izmedju ultra i low, a sakate fps poprilicno,
nemojte da nasedate na klasicne navlakuse (kupi novu graficku )
da sve odvrcete na max bez potrebe i time sakatite FPS nepotrebno.
Dvojka je meni bila odlicna, a ovo deluje kao da su sve poslusali ljude koji vole igru i sve unapredili kako dolikuje.
Po meni dvojka je imala najbolju vodu/more ikada.
Assassins creed syndicate izasao
Kazu ljudi da su malo sredili taj unity engine kako dolikuje
i da radi dosta bolje od proslog dela,
ja jos uvek "kupujem" pa javim utiske malo kasnije.