• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Nova graficka na stariju masinu...?

    Ako juris od 45 do 60 fps-a na full hd rezoluciji i high detaljima, nece biti problema. Uzimaj slobodno, nije jos uvek taj i5 za bacanje.
  2. Dexter013

    Racunar je spor posle instalacije windowsa

    Instaliraj sa diska ili drugog cistog flesha, garant ti je tu izvor problema jer nams D particiju, dakle nema odakle da krenu shajza, a da nemas mozda neku krljavu editovanu verziju samog wina?
  3. Dexter013

    RTV dokumentarni film o YTberima

    Polako odoste vi u Holivud :)
  4. Dexter013

    Racunar je spor posle instalacije windowsa

    Mozda imas neku gamad na D particiji, koja se instalira sa D particije? ili imas samo C?
  5. Dexter013

    Veliki test ventilatora #2 VLOG

    Ajde ponasajte se kao da ste normalni... :)
  6. Dexter013

    Ko je forumaš meseca? - Oktobar 2015

    ibb odlican, eno i u onoj temi crknuta ploca pomogao coveku. +1
  7. Dexter013

    Assassin's Creed: Syndicate

    @Tesla Ja imam poslednje i radi sve ko sat, nisam se na max odvrnuo jer neke opcije su budalastine a sakate fps vizuelno nema teorije u igri da ih primetis. Baci oko ovde sta koliko zahteva i sta ustvari dobijas i koliko : http://goo.gl/tPdM78 Sto se same igre tice ovo je definitivno najbolji...
  8. Dexter013

    [Rešeno] Pc savet.

    Ne kupuj to bacas pare, nit vredi te pare niti tebi to treba.
  9. Dexter013

    Apdajtovanje Biosa

    Ako nestane struje u sred instalacije ili slicno, tako dobijas ciglu umesto ploce.
  10. Dexter013

    Neispravna ploča?

    Dakle bios radi lepo, problem je kad butuje, a sa cega i sta butujes? To je ta masina tvoja?
  11. Dexter013

    Ko je forumaš meseca? - Oktobar 2015

    Sve sto je Fallout 3 izrekao podrzavam skroz, +1 od mene, samo nemojte da sam i ja tu, nema potrebe i ovako sam prosle ventilatore poklonio nekome kome su extra legli u svakom smislu i esteski i finansiJski.
  12. Dexter013

    PivaBrat (Pozdrav)

    Pozdrav!
  13. Dexter013

    ASUS GTX 980Ti Poseidon Platinum

    Preskupa za ono sto nudi, a recenzija odlicna kao i uvek.
  14. Dexter013

    NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 (Integrisana Graficka)

    Cek malo, kako si narucio jedno a dobio drugo? Gde si to uzeo i ko te je prevario? Ne mozes da resis jer ti je jednostavno slab racunar, isto kako bi resio da dete od 10 godina i 35 kg nosi ceo dan dzakove od 50 kg... :)
  15. Dexter013

    NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 (Integrisana Graficka)

    wot nije nezahtevna igra, problem je neoptimizovanost i nesposobnost developera da je ubace u kolosek sadasnjeg veka. Igra koristi samo i samo jedno jezgro a taj atlon i ako je x2 cpu, za wot je single core cpu, a to solo jezgro je poprilicno slabo u poredjenju sa recimo i3 3xxx ili 4xxx od...
  16. Dexter013

    Call of Duty: Black Ops 3

    nECE BITI NESTO POSEBNO ZAHTEVNO ZNACI...
  17. Dexter013

    Fallout 4

    Da je igra izasla pre oj ha godina bila bi prosek, i tad opet nista posebno, ovako, uzas koliko je sve ali sve primitivno do bola...
  18. Dexter013

    Assassin's Creed: Syndicate

    http://goo.gl/tPdM78 Neke stvari imaju uzasno malo razliku izmedju ultra i low, a sakate fps poprilicno, nemojte da nasedate na klasicne navlakuse (kupi novu graficku ) da sve odvrcete na max bez potrebe i time sakatite FPS nepotrebno.
  19. Dexter013

    Just Cause 3

    Dvojka je meni bila odlicna, a ovo deluje kao da su sve poslusali ljude koji vole igru i sve unapredili kako dolikuje. Po meni dvojka je imala najbolju vodu/more ikada.
  20. Dexter013

    Assassin's Creed: Syndicate

    Assassins creed syndicate izasao Kazu ljudi da su malo sredili taj unity engine kako dolikuje i da radi dosta bolje od proslog dela, ja jos uvek "kupujem" pa javim utiske malo kasnije.
Vrh