Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Pa ne mislim to znam da je ima rgb kuler od 2000 i non rgb od 12000.. samo kazem da kad bi birao izmedju npr esport duo rgb i non rgb i da je razlika bilo kakva ja bi pre isao na non rgb.. [emoji38]
Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Bato bas su bukvalista [emoji1787]
Znam da nisu samo sam naglasio da mi ne treba skuplji kuler samo zato sto svetli..
Jel opet neki arctic best buy ili lc cc ?
Pa koristim za igre i filmove. Nista ne editujem i ostalo.. pricalo se da losije rade igre, da neki anticit programi rade lose.. itd...
Ventilatore smo resili..Koji kuler za cpu? Naravno budzetska varijanta bez rgb govanceta..?
I jos jedno pitanjce..Da li preci na win11? Dobio sam notifikaciju , a nikad ga nisam probao..hvala poz
Sent from my SM-A528B using Tapatalk
https://www.kupujemprodajem.com/kompjuteri-desktop/kuleri/na-stanju-arctic-cooling-p12-pwm-pst-value-pack-5x-120mm/oglas/159105176?utm_source=kp&utm_medium=interfejs&utm_campaign=social_share&utm_content=oglas
7 godina on jase po kp [emoji38]
Sta god da znaci ovaj poslednji odgovor...
Znaci ovaj kontroler bi uspeo da izdrzi to?
To sam i napisao par postov iznad da bi moglo da bude najbolje resenje..
Danas sam prodao staru polukonfu tako da cu naruciti ili obicne p12 3 pin koje bi nakacio na kontroler ili pst 4 pin koje bi povezao kako ti kazes.
Verujem da nece biti problem...
Pa nemam na kontroleru nijedan 4 pin.. Samo 3 pin i 6 pin.. najlogicnije je da uzmem 5 arctika, 4 na kontroler i jedan na plocu, i to je to.. ovih 6 pin kod nas ima samo nekih chiefteka za normalne pare tipa 10e.. vrv bi i oni radili posao nemam pojma smorih se [emoji1787]
Sent from my SM-A528B...
Guglao sam i mozda sam neko resenje nasao.. uzmem ove pst, spojim ih i roknem ga u kontroler.. 4 pin u 3 pin.. i kontrolisem obrtaje sa kontrolerom..Posto ce mi 3 pin raditi na max obrtajima zar ne?
Sent from my SM-A528B using Tapatalk