• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Sve crno belo je lepo[emoji6] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  2. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Svakako nemam gde hahah Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  3. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Pa ne mislim to znam da je ima rgb kuler od 2000 i non rgb od 12000.. samo kazem da kad bi birao izmedju npr esport duo rgb i non rgb i da je razlika bilo kakva ja bi pre isao na non rgb.. [emoji38] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  4. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Bato bas su bukvalista [emoji1787] Znam da nisu samo sam naglasio da mi ne treba skuplji kuler samo zato sto svetli.. Jel opet neki arctic best buy ili lc cc ? Pa koristim za igre i filmove. Nista ne editujem i ostalo.. pricalo se da losije rade igre, da neki anticit programi rade lose.. itd...
  5. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Ventilatore smo resili..Koji kuler za cpu? Naravno budzetska varijanta bez rgb govanceta..? I jos jedno pitanjce..Da li preci na win11? Dobio sam notifikaciju , a nikad ga nisam probao..hvala poz Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  6. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Onda je jasno sto mi je napisao za sve postoji prvi put.. Mozda da proda nesto? [emoji16] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  7. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Naravno nego sam cisto podelio zanimljivo iskustvo sa likom koji pakuje za 500 din [emoji849] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  8. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Ma narucicu sa novicompa.. Prodaje i ovaj pack 3600 din.. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  9. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    https://www.kupujemprodajem.com/kompjuteri-desktop/kuleri/na-stanju-arctic-cooling-p12-pwm-pst-value-pack-5x-120mm/oglas/159105176?utm_source=kp&utm_medium=interfejs&utm_campaign=social_share&utm_content=oglas 7 godina on jase po kp [emoji38] Sta god da znaci ovaj poslednji odgovor...
  10. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Izgleda da me blokirao [emoji1787][emoji1787] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  11. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Najjaci lik [emoji28] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  12. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Gle ovog ludaka.. [emoji38] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  13. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Okej Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  14. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Znaci ovaj kontroler bi uspeo da izdrzi to? To sam i napisao par postov iznad da bi moglo da bude najbolje resenje.. Danas sam prodao staru polukonfu tako da cu naruciti ili obicne p12 3 pin koje bi nakacio na kontroler ili pst 4 pin koje bi povezao kako ti kazes. Verujem da nece biti problem...
  15. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    A jel moguce da nije nakaceno na maticnu uopste? Ja koliko se secam samo sam sata kablom povezao kontroler. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  16. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Pa nemam na kontroleru nijedan 4 pin.. Samo 3 pin i 6 pin.. najlogicnije je da uzmem 5 arctika, 4 na kontroler i jedan na plocu, i to je to.. ovih 6 pin kod nas ima samo nekih chiefteka za normalne pare tipa 10e.. vrv bi i oni radili posao nemam pojma smorih se [emoji1787] Sent from my SM-A528B...
  17. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    A ako ove pst spojim i zabodem u 4 pin na maticnoj kojom ce brzinom raditi? I kako ja to mogu da kontrolisem? Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  18. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    O jbm ti [emoji28] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  19. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Guglao sam i mozda sam neko resenje nasao.. uzmem ove pst, spojim ih i roknem ga u kontroler.. 4 pin u 3 pin.. i kontrolisem obrtaje sa kontrolerom..Posto ce mi 3 pin raditi na max obrtajima zar ne? Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  20. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Ne moze smetala su ta dva "pipka" udarala su u pcb ili kako se vec zove to od kontrolera.
Vrh