• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Ne kupuj eurocrem obican nema 2 posto lesnika , znam lika iz Vrsca sto radi u svislajnu.. Kako on kaze, jedino onaj pkus eurocrem ili tako nesto u staklenoj tegli je donekle slican starom.. Kremovi u lidlu su 20 puta ukusniji.. Rodoljub Draskovic zida vile na vrsackom bregu ali zakida na...
  2. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Pogledao sam sve je to slicno.. Ona djavolska je ekstra ali nema polovnih..nema generalno polovnih previse.. Nasao sam lika majnera ili vlasnika igraonice, vidim da ima brdo komponenti..190e saphire pulse i to je to. Video sam da ima i nitro plus za nekih 30 tak evra vise,ali nije bolja cak sta...
  3. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Kakvi ste vi ludaci [emoji23] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  4. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Manli 3060 ti 230e.. 3070 vec previse 300e plus.. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  5. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    I ja pretpostavljam da je saphire ok.Nisi mi rekao alternativu, ne mora naravno.. koji mi je izbor od nvidie? 3060? Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  6. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Da i meni je bilo neko obavestenje kad prebacim na 165 al sam ja iskulirao to [emoji23] Sad sam na 144 i ne diram , radi kako treba. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  7. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Saphire Pulse 200e Gigabyte Eagle 193e Msi mech oc 230e Asrock chalenger 240e.. Gigabyte je kao nova, kapiram da nije azurirao cene, provericu. Bila je neka asrock za 160e prodala se izgleda. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  8. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Nisam ni znao da ima vise verzija modela.. [emoji28] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  9. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Koja je najbolja od te 4 cene su da kazem slicne, ne znam sad iz glave, znam da je asrock najjeftinija. One asrock sa 3 venta nema polovnih na kp bar ja nisam nasao. Sve su oko 200e otp Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  10. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Rx 6600 xt.. Asrock Chalenger, MSI, Gigabyte ili Saphire?? Bitno ili ne ? Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  11. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Pa morao sam da probam , kad vec postoji mogucnost [emoji1] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  12. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Ne verujem posto kad je na hdmi povezano radi sve ok i na 165hz.. Al testiracu par dana da vidim. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  13. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Nasao sam problem izgleda. Da li mozda kabl ne podrzava 165 hz? Monitor dolazi fabricki sa 144 hz. Postoji opcija overkloka na 165 hz..koju ja koristim. Kada sam vratio na 144 hz monitor se ponasa kako treba. Mozda mi treba bolji kabl? Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  14. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Izgleda da je kabl. Povezivanje preko hdmi gasi monitor kako treba tj salje ga u idle. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  15. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Ugasim komp ne ode u sleep, klikces misa nista ne radi znaci to je ok.. Monitor ne ode u idle, svetli bela lampica kad da je upaljen, i ma grafickoj led lampica radi. Ugasim na napajanju struju, lampica na grafickoj i dalje svetli..Nekih 30-40 sek.. Ugasi se, ali monitor i dalje belo svetli kao...
  16. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Probam pa javljam. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  17. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Stavljen cc 120 na cpu sa mx 4 pastom temp pala za 20 stepeni [emoji1] stavljena i 4 arctica 2 napred, 2 gore.. Jos graficka za par dana i kraj sage.. [emoji28] Imam jedan problemcic, kad npr ugasim komp monitor mi predje na idle, normalno i onda pocne svakih par sekundi ili minuta da se sam...
  18. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Jel 6600 xt asrock challenger ok? Ili koju verziju da trazim? Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  19. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Jako sam zabagovao.. Prednje ventilatore postavljam "normalno".. a onaj na zadnjem delu okrecem da mi zadnji deo bude napred i one gore isto okrecem? Onda prednji ubacuju a zadnji i gornji izbacuju vruc vazduh? ili da postavim da samo gornji izbacuju? Hvala. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  20. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Moze link ovde ili u inbox za proverenog " madjara " sa kp? Hvala
Vrh