• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Napravio sam neke modifikacije i narucio danas. Uzeo sam drugu plocu(jeftiniju),ssd od 512 gb i drugi monitor. ASUS TUF 24" IPS VG249Q1A Monitor https://gigatron.rs/maticne-ploce/maticna-ploca-msi-b450m-a-pro-max-ii-maticna-ploca-amd-amd-am4-amd-b450-micro-atx-581162...
  2. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Sta je bolje za povezivanje monitora, hdmi ili dp?
  3. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    prosao bih jeftinije i kad ne bi morao u Gigatronu..ali ovaj kredit moze da se otplati i ranije,pa sam planirao da da ga otplatim kad dobijem 13tu u decembru..ili da cekam tu 13tu.. razmislicu jos par dana. Ove komponente sto si mi predlozio kad bi miksovao radnje izasle bi oko 60tak hiljada.
  4. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Nazalost kupovinom na rate ne vaze ove cene,nego maloprodajne.. izadje oko 78 hiljada ali dobro sta je tu je.
  5. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Dajte nesto braco... nekad je ovaj forum vilenio sa 30 postova po danu na temi.. imace mislio sam na ryzzen 5600..
  6. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Iskljucivo Gigatron,jbg ta radnja ima u Vrscu i imaju neku foru na rate 2 godine..Neki adiko automatik kredit kao moze da se isplati pre roka itd..nebitno. Treba mi procesor,maticna,ram,napajanje i neki m2 ili sta je vec sad aktuelno ssd od min 500 gb. Imam sada dva ssd od 120 i 256 gb i imam...
  7. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Jbg igram 30 godina cs igre, samo me to da kazem "radi" , razmislicu dal cu nastaviti da je igram ako bas moram da pljunem 500e..Ionako imam sve manje vremena. Mislio sam da ako je samo cpu ili gpu pa ajde al ako moram da menjam platformu celu.. Ne znam.. hvala bato bar si nesto pametno napisao pozz
  8. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Pa da ali ne drasticno, nikad nije ispod 200...nije ni bitno saznao sam ovde od "strucnjaka" koji pod***avaju i ismejavaju da ni cs go ne mogu da igram a kamoli cs2.. Nije prostorija, mape su takve kakve su to je cs.. jbg leti vreme mora da se menja ili da se batali uslo se u godine.. pozz
  9. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Ja ne znam sta tvoj brat radi ali na 4:3 rez i uglavnom sve low ja igram cs go od preordera, i to sa i7 2600.. a igrao sam skoro pa i isto sa i5 2400 i r9270x...skoro sam i uzeo ovaj upgrade kao, ali nisao osetio fps boost..mozda tvoj burazer pika fullhd na high a to se tako ne igra.. Nista onda...
  10. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Pa ne bi rekao da je staro za cs go posto ga igram u 200+ fpsa.. meni radi i cs2 na nekih 120fps ali su ogromni dropovi, tj ogromni sta znam ide od 200 do 80..Smeta..nemoguce da nijedan intel te generacije ne moze da gura cs2..
  11. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Jel se isplati da uzmem i7 3770 umesto ovog mog i7 2600, cs2 mi se bas muci? Ili jednostavno nema leba od starih platformi? Napominjem da samo cs igram.
  12. AlfaRomeo

    PDP Gamepad?

    E bas mi je trebala preporuka za blutut..znaci ovaj je ok?
  13. AlfaRomeo

    PDP Gamepad?

    To je iskreno malo bezveze al vidim da ima i paketa sa dongle-om a i sa kablom..Samo ne u domacim radnjama..a meni treba kod ans nesto
  14. AlfaRomeo

    PDP Gamepad?

    https://gigatron.rs/gamepad/microsoft-gamepad-xbox-wireless-controller-crna-413098 Znaci ako se ovo uzme mora i neki blutut adapter? A ako hocu da se povezem kablom moram da kupim i kabl usb c na usb?
  15. AlfaRomeo

    PDP Gamepad?

    Misljenje o ovim kontrolerima i da li ima nesto bolje za te pare(4500 din). Igra se fifa,nba...ma skoro sve osim fps igara. Hvala.
  16. AlfaRomeo

    PS3 Fat kupovina

    a mogu da rade i lose igre na soniju?
  17. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Skupo skupo...Al jbg hvala za ovaj oglas .. raspitacu se.
  18. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Posto sam upgrade graficku i cpu,sad bi ja i dodao jos rama...ali da l ije svejedno sta se ubacuje? Imam jedan kit ovaj: https://www.itsvet.com/ram_memorija_kingston_8gb_1866mhz_ddr3_hx318c10fb/8-pdaa1-71.i?id=2669 Koji bi ja tu mogao da dodam i da to radi ? Jel i dalje vazi ona prica da nece...
  19. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Da od 4 gb sam gledao,svakako sa moje graficke bi to bio bust. Ima tih sapphire dosta.
Vrh