Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Da pazim na koje verzije ili nebitno? ima za 70e rx 580 koje su majnovale..malo skuplje koje kao nisu..A 1060 je vec 115e..jel vredi doplatiti pa i 50e?
On bi igrao iskljucivo offline. Mislis da bi tad funkcionisalo?
Ne bi online nista, taj domaci patch cak i ne podrzava online. Samo eto trazi iskljucivo org igru ili je u to vreme bio ba steamu i neki Pes lite, sa kojim je takodje moglo.
Do mojega..Decku sam sklopio pc samo da bi igrao balkan taj pec za pes21 a sad nema nigde originalnog pesa .. Posto ovo radi samo na originalu. A ne bi da dajemo 50e bas za igru sad.
Pitanje na brzaka, da li ako serujes steam library drugaru mi mozemo da igramo u isto vreme? Njemu treba pes21, a ja pikam samo csgo. Verujem da ne moze al ajd da proverim.
Pa ne bas tako nesto ali nesto jeftinije od 100e bi mu radilo posao..skuplje si kuciste i napajanje uzeo drugaru od graficke koju ni nisi uzeo..jel si se ugradio malo i ti tu?
Delujes mi ovako preko interneta da si secikesa a i vidim da ti je humor na nivou guske.
Ej pjano skoci daj gol glavom.
Ma salim se ja :) bas zato sto ima 500e i nije neki zaludjenik je mozda pametnije da se kupe bolje komponente od kucista i kulera.. al dobro.
Ne znam samo sta se ovaj internet heroj pali pa me vredja da sam mucenik sto imam stock kuler :)
Inace narucili smo u utorak,oni su nas zvali u petak u 4 popodne,tj njega su zvali i rekli da nema kucista na stanju tog sto hocemo..Ja ocekivao sticice do petka a oni tek posle tri dana proveravaju sta imaju i sta nemaju..uzas..Inace Pc Practic je radnja.
Uzeli smo drugo kuciste najjeftinije...
gledao sam ja najjeftinije full hd sa hdmi ili dp..oko 100e..Rekao sam mu.
Ja sam to skroz izbacio iz glave,ali ja mislim da ima ok konfu sad i da ce taj monitor doci otom potom.
Uspela je da se uglavi i ta 1650ka,cak sam i malo veci ssd nasao..za njega bombona.
https://gigatron.rs/konverteri/fast-asia-adapterkonverter-hdmi-na-vga-mz-(crni)-85087
Hoce li ovo raditi posao ili imate neku drugu preporuku?
Posto je monitor samo vga.. uzas jbg ,rekao sam mu da nabavi jos 100e pa da kupi i to bar nesto bolje.