• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Da pazim na koje verzije ili nebitno? ima za 70e rx 580 koje su majnovale..malo skuplje koje kao nisu..A 1060 je vec 115e..jel vredi doplatiti pa i 50e?
  2. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Nabavio sam i7 2600,pa me zanima koju graficku da uzmem uz njega da to bude izbalansirano koliko toliko? Budzet 100e, polovna.
  3. AlfaRomeo

    Smart TV do 20.000 RSD

    Bolje non smart sa nekim android stikom.
  4. AlfaRomeo

    Sta igrate trenutno?

    Gde da nadjemo lite? Ja je na steamu nemam.
  5. AlfaRomeo

    Sta igrate trenutno?

    On bi igrao iskljucivo offline. Mislis da bi tad funkcionisalo? Ne bi online nista, taj domaci patch cak i ne podrzava online. Samo eto trazi iskljucivo org igru ili je u to vreme bio ba steamu i neki Pes lite, sa kojim je takodje moglo.
  6. AlfaRomeo

    Sta igrate trenutno?

    Do mojega..Decku sam sklopio pc samo da bi igrao balkan taj pec za pes21 a sad nema nigde originalnog pesa .. Posto ovo radi samo na originalu. A ne bi da dajemo 50e bas za igru sad.
  7. AlfaRomeo

    Sta igrate trenutno?

    Pitanje na brzaka, da li ako serujes steam library drugaru mi mozemo da igramo u isto vreme? Njemu treba pes21, a ja pikam samo csgo. Verujem da ne moze al ajd da proverim.
  8. AlfaRomeo

    Preporuka za konfiguraciju do 500 eura

    Pa ne bas tako nesto ali nesto jeftinije od 100e bi mu radilo posao..skuplje si kuciste i napajanje uzeo drugaru od graficke koju ni nisi uzeo..jel si se ugradio malo i ti tu? Delujes mi ovako preko interneta da si secikesa a i vidim da ti je humor na nivou guske. Ej pjano skoci daj gol glavom.
  9. AlfaRomeo

    Preporuka za konfiguraciju do 500 eura

    Ma salim se ja :) bas zato sto ima 500e i nije neki zaludjenik je mozda pametnije da se kupe bolje komponente od kucista i kulera.. al dobro. Ne znam samo sta se ovaj internet heroj pali pa me vredja da sam mucenik sto imam stock kuler :)
  10. AlfaRomeo

    Preporuka za konfiguraciju do 500 eura

    sony za gta i telefon za guglanje stock kuler i kuciste od 20e
  11. AlfaRomeo

    Preporuka za konfiguraciju do 500 eura

    bacenih 100e na kuler i kuciste
  12. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    Stiglo je oko 16h danas, sklopio sam mu i odradio windows i drajvere. Sve je radilo iz prve..Neverovatno :thumb:
  13. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    a da vidis to sam zaboravio..onda im je cetvrtak zadnji dan. :box:
  14. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    Jos uvek nije stiglo. Sutra ako ne stigne, trazimo na drugom mestu a ovo kad stigne necemo preuzeti.
  15. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    da sam ja kupovao sebi uzeo bi sve polovno osim napajanja i rama,ali i to ako bi naleteo na nesto povoljno.
  16. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    a otkud ja znam..nisam kupovao nista za pc godinama.
  17. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    Inace narucili smo u utorak,oni su nas zvali u petak u 4 popodne,tj njega su zvali i rekli da nema kucista na stanju tog sto hocemo..Ja ocekivao sticice do petka a oni tek posle tri dana proveravaju sta imaju i sta nemaju..uzas..Inace Pc Practic je radnja. Uzeli smo drugo kuciste najjeftinije...
  18. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    gledao sam ja najjeftinije full hd sa hdmi ili dp..oko 100e..Rekao sam mu. Ja sam to skroz izbacio iz glave,ali ja mislim da ima ok konfu sad i da ce taj monitor doci otom potom. Uspela je da se uglavi i ta 1650ka,cak sam i malo veci ssd nasao..za njega bombona.
  19. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    Da al mislio sam da je opet bolji kvalitet mozda sa dvi-a..nebitno jbg sta je tu je..
  20. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    https://gigatron.rs/konverteri/fast-asia-adapterkonverter-hdmi-na-vga-mz-(crni)-85087 Hoce li ovo raditi posao ili imate neku drugu preporuku? Posto je monitor samo vga.. uzas jbg ,rekao sam mu da nabavi jos 100e pa da kupi i to bar nesto bolje.
Vrh